MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve ste izvukli iz konteksta.
Zivci cu mi dragocijeniji nego mini zarada.

Jedini kontekst je cijena, sve ostalo su priče. Bolje malo zaradit nego puno izgubit.
Pozdrav.

Ovdje nam slijedi rast nazad na 50kn. Već drugi put se udara po asku u dva dana. Mislim da se Rajf opet probudio. sad će polako dizati. Imam hanč.. ne znači da sam u pravu i da kupujete.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

]
Bolje malo zaradit nego puno izgubit.
Pozdrav.

Kolega vi ste uvazen clan zajednice. Nisam mislio da ste i mali spekulant. Tako se predstavio kolega lopina. Nitko ne zeli izgubiti. Al meni je bolje vise zaraditi.
Kupljeno je 1000 komada a cijena je vec na 40kn. Jos cu ponovit za bilo kakav ozbiljniji ulaz il dokup cijena visoko skace u roku odmah.

Lp

Opet pozitivna blokada [shocked] [lol]
Da, definitivno idu čišćenja po asku.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama MGMA-R-A nastaviti u 12:03.
Na upit Upravi Magma d.d., o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije ocitovala.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

ide na 50 kn.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ide na 50 kn.

Oprezno, oprezno. Igra se tu malo ozbiljnija igra. U pogon su stavljeni automatski nalozi koji preskacu zadnji ask za lipu. I povecana je kolicina na 40kn. nisu to mali a posebno ne sa foruma. U igri su malo jaci igraci. Na 50 ne tako brzo ali na 45 bi moglo. Udobno se smjestite i gledajte.

Lp

Ovo je prava firma. U nekoliko dana sa 100.000 kuna market cap joj mozes dici za 100%.

Krepat ma ne molat.

To je iz 2 razloga.
1. zato jer su dionice u cvrstim rukama. Svaka ozbiljnija kupnja vodi do velikog rasta cijene.
2. Cijena je toliko srusena da kad se 1 razlog dogada cijena doslovno eksplodira

ps onim koji kupuje je vazno da Mcap bude sto veci

Lp

LOL

Pojavila se dva naloga po 500 komada na kupnji. Niti ask ne posustaje, izviru dionice iz rukava. Da ih nema toliko u rukavu bili bi na 50 u roku odmh. Tuku nasi ali tuku i partizani.

Ps jel ko prati Magmu ili su svi u brzorastucim dionicama

Lp

7. Erste plavi -220 kom

I oni su konačno došli pamet, izgleda da se ovdje samo čeka vijest da Poljaci preuzimaju Magmu pa da se ovo zabije na 10 kn.
Da ovako idu rušiti teško da bi kome uvalili neku značajnu količinu, na vjest o preuzimanju će puno jednostavnije distribuirati dionice jer nema nikakve logike da se Magma trži iznad 10 kn!

Izgleda da su Poljaci zakucali biljarku kuglu… 🙂

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Nema se ni za najam.
http://www.glasistre.hr/istra/vijest/299825

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close