MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Magma izdala 15. tranšu komercijalnih zapisa od 4,4 milijuna eura

Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Magma je uspješno iskupila 10. i 11. tranšu komercijalnih zapisa u iznosima od 4,2 milijuna eura i 2 milijuna kuna koje su dospijevale 9. srpnja 2010., izvijestili su danas iz Magme.
Iskup ovih tranši obavljen je kroz izdanje nove 15. tranše u iznosu od 4,410.070 eura, oznake MGMA-M-126E koja dospijeva 1. srpnja 2011., navodi se u priopćenju Magme (ZSE:MGMA-R-A) objavljenom na Zagrebačkoj burzi. Tranše će biti uvrštene u Službeno tržište Zagrebačke burze, po odobrenju iste. Agent izdanja i dealer Programa je Privredna banka Zagreb (ZSE:PBZ-R-A).

Jos jedna vijest koja je promakla kriticarima Magme.

Danas je bilo gusto, tukli su njihovi ali tukli su i nasi. Pociscen je onaj na 55,89 i 55,90 danas do kraja. U jednom trenutku kupci su probali po 53,12 ali nije islo.

Pozitivnim kretanjem na trzistu i pojavom novih pozitvnih vijesti kroz "friendly" medije Magma prelazi 60,xx. A onda je nebo granica!!

Sa tridesetak tisuća kuna u nekoliko dana podiže ga za 20 %, to je trgovina!

PS Sve mi izgleda da ovaj sa 3477 komada na 78 kn želi izać, samo je pitanje tko će bit mudar ga poklopit, hehehe

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

da nije ovo dizanje znak za prodat da ne bi sve otišlo u krasni k, sve me više strah da sam ošišan kao ovca

PS Sve mi izgleda da ovaj sa 3477 komada na 78 kn želi izać, samo je pitanje tko će bit mudar ga poklopit, hehehe

Raifeisen OMF/DMF, Erste Plavi oni uvijek imaju love na bacanje (naše love).

Da ga hebeš ova Magma ne može vrijediti više od 10 kn, a njima dobra po 60 kn

Antiša

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


PS Sve mi izgleda da ovaj sa 3477 komada na 78 kn želi izać, samo je pitanje tko će bit mudar ga poklopit, hehehe

Raifeisen OMF/DMF, Erste Plavi oni uvijek imaju love na bacanje (naše love).

Da ga hebeš ova Magma ne može vrijediti više od 10 kn, a njima dobra po 60 kn
[/quote]

Njima i jos nekima. Kolega Antiša, napisao sam Vam prije da ce Magma uzletjeti. A OMF su tu da brane cijenu. Jos cete kupiti od mene na 90-100 kada cujete pozitivna izvjesca.
Pozdrav

Nikolaj ja znam da kad kupiš neku dionicu najljepše je zamišljati kako to vrijedi 5-10X više od cijene koju si ti platio, diviš se sam svojoj genijalnosti.

Ja se ovdje divim tvojoj genijalnošću kako si uspio izabrati najgoru firmu na ZSE (možda na čitavom Balkanu) po visokoj cijeni i još te nije sram hvaliti se s tim.

10 kn i nebi je niti tada kupovao uz ovakav trend u poslovanju!

I danas pred kraj dana čišćenje do 7x…pa onda napokon vijesti na vidjelo u Ponedjeljak oko podne….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

P/B=6, konstantno gube solidne količine novaca, a onda pogledaš top 10 kad tamo 2 OMF i 1DMF, a Fižulić prodaje prazne priče. Pa ko to još puši. Da nije tužno bilo bi smješno.


I danas pred kraj dana čišćenje do 7x…pa onda napokon vijesti na vidjelo u Ponedjeljak oko podne….

Kakve vijesti?
Da objave da su njihove krpice satkane zlatnim nitima i da se ispod svakog centra nalazi izvor nafte opet nebi bilo dovoljno da se maknu s ove cijene?

Crumarix,

kolega za ovakvo pisanje HANFA bi vam mogla pokucat na vrata, naravno ako vam znaju adresu!

Na Vašem mjestu, pored takvih insajd informacija bio bi tiši

ps Usput znam što znate, al morate znat da je dionica već to ukalkulirala u cijenu dionice

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

[sealed] [sealed]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close