MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U jednom od smjerova, samo je pitanje dali će skoćiti na 58,52 ili se strmoglaviti na 53,432….

Jedno je sigurno neće biti sigurno većih količina ispod 57 koliko je bilo ponuđeno u dokapitalizaciji.
Drugo kad veliki vjeruju u kompaniju i uplate 108 miliona kuna mi mali ne moramo se brinuti,samo trepa čekati oporavak trgovine(najviše godinu dana) i ubrati svojih barem 100 % na ovoj dionici.
Očekujem je negdje oko 120-130kn.
Dakle tko ima ovu dionicu ne treba svaki dan gledati na monitor nego uživati u blagodatima života a ona će odraditi svoje.
Tko je jamio ,jamio je.
Ima svega 4500 dionica do naloga od 135kn.

Lijep pozdrav

Odavno vas citam ali se rijetko javljam. Zelim samo reci da je MAGMA usla u fazu kada ce cijena dionice ici samo gore. Prosli mjesec sam uspio dokupiti na 52+
Jednostavno nema vise kolicina ispod 60, a to je psiholoska granica. Ja cu podebljati poziciju ako jos neko vrijeme ostane ispod 60kn jer uskoro bi trebala izaci jedna jako pozitivna vijest. No, o tome ce svakako i burza i trzsite biti na vrijeme obavijesteno. Do tada, jeftiniji shopng koliko je moguce, a oni koji prodaju kasnije ce biti zao.
[thumbsup]

čuo sam od djelatnika Magme, da bi mogli uskoro odreći se Turbo Limacha i još nekih Brandova i raditi samo na Home designe-u i da jeveć dosta dućana zatvoreno. Da li je to istina?

mohikanac,

istina je time se još otpušta i jedan veći dio ljudi

MAXSIMALNO REŽU SVE

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Meni nikad neće biti jasno zašto mirovinci kupuju ovo smeće.Zašto su je dokapitalizirali i bacili lovu u bunar.
Magma rastom dolara nema šanse da se održi na tržištu.

Upisano je povecanje temeljnog kapitala u skdd.
Fizulici su od ukupno 1.900.711 novih dionica upisali njih 1.613.138.
Znaci dali su 91.948.866 kn.
Od kuda im tolika lova?!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/magma-upisano-povecanje-temeljnog-kapitala,81086.html

Sad vidjeh da neke postove na ovoj temi nisu moderatori pustili!!

Evo još jednog pokušaja,

Dakle, zatvaraju se poslovnice u IMPORTANE GALERIJI, CENTAR POKRAJ ROTORA REMETINEC, KING CROOS

Zanimljivo za našeg mirovinca, da niti dana najma nije goranko platio

jaojao

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

si ti vlasnik onih skoro 6000 komada na asku ?

hoćeš li dokupiti niže ?

E…pa…. zakasnio si . Dokap je išao po 57 . Ispod toga možeš jedino prodavati s gubitkom.

a cijena nabave je ,ako računaš čekanje na bidu – neprocijenjiva .

Shvati da igru igraju malo veći igrači od tebe . Od tebe se očekuje samo jedno : kupi jeftino,drži i drukaj na gore,da prodaš povoljnije . Tvoja očekivanja da s par postova srušiš cijenu jednostavno su
smiješna.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

crumarix,

bez brige, ja sam svoj mali paketić prodao na 346,00kn

sitno sam ušao na 50 kn i prodo na 58

Ovo gore je bila samo info, obzirom da sam posjednik nekih nekretnina u iznajmu to gledam drugčije od tebe!

Pazi NE PLATITI NAJAMNINU NI JEDNOG JEDINOG DANA, HALO REMETINEC!!! A REŽIJE!!!

PS ipak i pohval, barem se moja mala curica usrećila sa nekim dječijim artiklima iz mgma-r-a

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

MGMA pred bankrotom,
http://www.vecernji.hr/biznis/hoce-li-fizuliceva-carstva-prezivjeti-tek-nekoliko-ducana-clanak-156203

New Report

Close