MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sigurno hoće rasti samo je pitanje kada, možda kada jedino ostavi turbo limač a sve drugo rasproda………

Evo kako sam i rekao, opet pokusavaju podici cijenu dionica, tako da sami kupuju svoje dionice. To mi dovoljno govori da vec skoro dva mjeseca nije rasla cijena dionica Magme, vec su morali djelovati i sami kupovati svoje dionice. Izgleda da ce oni prodati Turbo Limach, a ostaviti samo Home kolekciju.

hehe..tko pokušava podignuti cijenu dionica…

danas je bilo preko 5000 komada na prodaji do 75 kuna…Pitanje je tko želi pobjeći van,a ne želi prodati ispod 72 kune. Čak se i nakupilo na kupnji nekih 1000 komada ( vidljivih ) ali 2 su skrivena,po 1000 i 1500 komada,prodavač nije to iskoristio . Zašto ? Da je ozbiljno htio izaći,razliku od 10 % mogao je pokriti u istom danu.

ne,dragi moji,ovdje je na djelu očiti pritisak na cijenu,u cilju snižavanja s minimalnim gubicima.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ha!
Izgleda da i u Magmi čitaju ovaj forum.
Eto nova web stranica Magme.
Kutak za investitore – slabašan.

Vaš link


Šta ovo bi na kraju sa Magmom Možda neko nešto zna više Vjerujem da će biti dobra 2009g a 2008g je bila katastrofa u prva 3 kvartala

Nikad nisam razumio zašto su fondovi ulagali ( osim ako ne po dogovru i kuvertama ) u ovu
ŠVERCERSKO TRGOVAČKU DIONICU DJEČIJIH IGRAČAKA I POTREPŠTINA.A PROIZVODNJE NIGDJE.

Jednnostavno takovog sam razmišljanja.POZDRAV I SORKAĆ.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Do kad oni misle skrivat to izvješće!

dok se ne iskrcaju…..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Ha!
Izgleda da i u Magmi čitaju ovaj forum.
Eto nova web stranica Magme.
Kutak za investitore – slabašan.

Vaš link


Šta ovo bi na kraju sa Magmom Možda neko nešto zna više Vjerujem da će biti dobra 2009g a 2008g je bila katastrofa u prva 3 kvartala
[/quote]
Biti će onako kako odlući Fižulić.

Zašto nitko ne komentira izvješće? Pa niste valjda svi pobjegli iz ove dionice? Ili vas je obesgrabrio gubitak koji izgleda strašno pa niste u stanju komentirati i bar kritizirati Upravu?

Meni ne izgleda baš jako loše, ako maknemo rezervaciju za restrukturiranje i jednokratni trošak preseljenja u novi distributivni centar u Jastrebarskom gubitak iznosi oko 35 mil. kuna. To i nije tako strašno, kad se malo ušminkaju razultati za prvi kvartal i prihodi budu nešto veći može se očekivati fin. rezultat oko nule. A Magma je kompanija u ekspanziji i treba joj neke stvari tolerirati. Nemojte biti previše kritični, bit će bolje. Nadam se vrlo brzo…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Zašto nitko ne komentira izvješće? Pa niste valjda svi pobjegli iz ove dionice? Ili vas je obesgrabrio gubitak koji izgleda strašno pa niste u stanju komentirati i bar kritizirati Upravu?

Meni ne izgleda baš jako loše, ako maknemo rezervaciju za restrukturiranje i jednokratni trošak preseljenja u novi distributivni centar u Jastrebarskom gubitak iznosi oko 35 mil. kuna. To i nije tako strašno, kad se malo ušminkaju razultati za prvi kvartal i prihodi budu nešto veći može se očekivati fin. rezultat oko nule. A Magma je kompanija u ekspanziji i treba joj neke stvari tolerirati. Nemojte biti previše kritični, bit će bolje. Nadam se vrlo brzo…


Samo da još nadodam preko 400 radnika manje pa lani kapitalna ulaganja 111.5mil kn a ove godine 17mil kn Smanjenje zaliha robe sa10 tjedana na 5 Mislim osobno da će ove godine biti otkriće i to pozitivno

Nije lose.
Katastrofalno je.
PA covjek je napravio sve suprotno prospekta.
Ok, u ekspanziji smo , ovo ono ali za restrukturiranje se znalo i na IPO a nije stavio takve brojeve u prospekt

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Zašto nitko ne komentira izvješće? Pa niste valjda svi pobjegli iz ove dionice? Ili vas je obesgrabrio gubitak koji izgleda strašno pa niste u stanju komentirati i bar kritizirati Upravu?

Meni ne izgleda baš jako loše, ako maknemo rezervaciju za restrukturiranje i jednokratni trošak preseljenja u novi distributivni centar u Jastrebarskom gubitak iznosi oko 35 mil. kuna. To i nije tako strašno, kad se malo ušminkaju razultati za prvi kvartal i prihodi budu nešto veći može se očekivati fin. rezultat oko nule. A Magma je kompanija u ekspanziji i treba joj neke stvari tolerirati. Nemojte biti previše kritični, bit će bolje. Nadam se vrlo brzo…


čim fižulić otkupi dionice po ovoj cijeni ide to gore pa novi IPo pa cijena dolje i tako u nedogled.

dan je pametniji od noći

New Report

Close