MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja je ovo šugava dionica…..

Kad sve pada kao ludo, ona stagnira ili u finom plusu (trezor kupuje), a kad sve solidno raste, ona opet stagnira ili u blagom minusu (trezor miruje)….

A mirovinci lagano čekaju na asku sa skrivenima, ali neće nitko pokupit….svi čekaju niže…..

He,he svaka čast Fizulicu, zna okrenuti lovu nema sto, sada će po 3 puta manjoj cijeni kupiti iste papire koje je prodao prije 2 god. Rezultati kompanije naravno prikazani su i gore nego sto jesu kako bi otkup bio sto povoljniji. A kad kriza prodje imati će fantasticne rezultate!

pa da…
meni isto odgovara, uskoro ću i sam među prvih jedanaest jer će sve pokupovati prvih 10 [sealed] [cool]


He,he svaka čast Fizulicu, zna okrenuti lovu nema sto, sada će po 3 puta manjoj cijeni kupiti iste papire koje je prodao prije 2 god. Rezultati kompanije naravno prikazani su i gore nego sto jesu kako bi otkup bio sto povoljniji. A kad kriza prodje imati će fantasticne rezultate!

Potpisujem, a za one koji ne vjeruju neka pročitaju komentar uz zadnje fin. izvještaje. Govori se kako je ova godina loša, ali kako će iduća biti puno gora. To samo služi plašenju dioničara. Da Uprava to stvarno misli kupovali bi dionice iduće godine. Kad se dionica vrati u Crobex (samo je pitanje vremena) i kad Uprava izađe sa pozitivnim vijestima, a istovremeno će TOP 10 biti jako dobro popunjen pa možemo očekivati eksploziju ove dionice. Inače imam (trenutno) 13 dionica Magme i ne namjeravam ih prodavati.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

dali netko zna, tko prodaje????

mislim kada ih ima tako puno po tako niskim cijenama, tko to prodaje i kome se isplati tako prodati, je…. a ja idiot kupovao po 300+

Bar vam Fiži sve pokupi u 5 do 4.
Svaki dan sve oko 70 kn – 71 sve trezor počisti…
I nemožete ispod 65 nikako….
U početku mi je bilo krivo što i moji (Todo,Tedeski) ništa ne kupuju u smislu da brane cijenu
ali sada uviđam i drugi problem – Fižulić koristi IPO novac i kupuje jako puno jeftinije…
I najavljuje još goru slijedeću poslovnu god…. a možda i laže – to osim supružnika F. nitko nezna…
Sve samo moja razmišljanja – sretno svima..

smanjuje se minus.......


I nemožete ispod 65 nikako….

Kako ne može….?
Mene danas poklopilo na 64,99…..doduše samo 45 komada, ali nek se nadje….
A inače bilo već par puta na 62….zadnji put 02/12….dakle nedavno…..
tako da uvijek moze nize, ako ce i Crobex tim putem…..

Ukupni udio vlastitih dionica u temeljnom kapitalu Magme nakon novog stjecanja iznosi 2,804 posto. Dionica Magme jučer je na Zagrebačkoj burzi zabilježila posljednju cijenu od 75 kuna, što predstavlja rast od 7,14 posto u odnosu na zadnju cijenu prethodnog trgovinskog dana.
U 2008 Goranko Fižulić je bio prvi domaći poduzetnik koji je najavio da kriza stiže u Hrvatsku, a onda je njegova Magma među prvima krizu i doživjela u svojim poslovnim rezultatima, no za 2009. godinu u intervjuu za Business.hr Fižulić najavljuje rast prihoda od 20 do 25 posto koje će osigurati kapitalna ulaganja.2009. godini Magma će, prema Fižuliću, biti profitabilna, dok Hrvatsku oporavak čeka u 2010. godini [yawn]

Ma treba prodati sve domace dionice i kupovati strane dionice, interesantne su mi one na američkom tržištu, jer su sada dosta jeftine, ali moraju doživjeti procvat.

Dakle prodajte domače dionice i kupujte strane dionice, to je prava stvar.



He,he svaka čast Fizulicu, zna okrenuti lovu nema sto, sada će po 3 puta manjoj cijeni kupiti iste papire koje je prodao prije 2 god. Rezultati kompanije naravno prikazani su i gore nego sto jesu kako bi otkup bio sto povoljniji. A kad kriza prodje imati će fantasticne rezultate!

Potpisujem, a za one koji ne vjeruju neka pročitaju komentar uz zadnje fin. izvještaje. Govori se kako je ova godina loša, ali kako će iduća biti puno gora. To samo služi plašenju dioničara. Da Uprava to stvarno misli kupovali bi dionice iduće godine. Kad se dionica vrati u Crobex (samo je pitanje vremena) i kad Uprava izađe sa pozitivnim vijestima, a istovremeno će TOP 10 biti jako dobro popunjen pa možemo očekivati eksploziju ove dionice. Inače imam (trenutno) 13 dionica Magme i ne namjeravam ih prodavati.
[/quote]

Je li to transparetno?
Kakav je to odnos prema svojim dioničarima ?

molio bih da neko stavi ako može ovo izvješće sa ZSE

New Report

Close