MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a za kaj se nominala za nekaj koristi? [huh]
očito sam fulal to predavanje [cry]

Dobiti ćeš odgovor vrlo brzo na ovoj dionici.
Samo nastavite navlačiti ljude.



a za kaj se nominala za nekaj koristi? [huh]
očito sam fulal to predavanje [cry]

Dobiti ćeš odgovor vrlo brzo na ovoj dionici.
Samo nastavite navlačiti ljude.

[/quote]
sa računanjem P/N i ako ti je to kriterij za vrednovanje, bojim se da bi ti mogao dobiti odgovor na još više dionica

...pig slayer...


…bojim se da bi ti mogao dobiti odgovor na još više dionica

A to sigurno.

No, danas jedan mali udah za još jedan dublji zaron sutra.


No, danas jedan mali udah za još jedan dublji zaron sutra.

Vrana, gdje je zaron?

Nikad nije tako crno kako se čini. Promet im raste, prešli su na novu veću lokaciju, još samo da se skrešu troškovi. A i dolar bi mogao opet dolje da pomogne. Proizvodnja nije u Gruziji pa im rat ne smeta. Narod voli trošiti na gluposti kad je kriza, 3 i 4 kvartal su uvijek bolji za prodaju od prva dva pa tako se možda ugodno iznenadimo za koji mjesec.

Ja sad drukam nakon što sam kupio malo po 143 jer nisam imao živaca čekati još jedan dan da kupim i po 130… naravno sad mi je krivo, ali mi je i drago da nije otišlo dalje prema dolje.

Pozdrav!

Vrana, gdje je zaron?

Nikad nije tako crno kako se čini. Promet im raste, prešli su na novu veću lokaciju, još samo da se skrešu troškovi. A i dolar bi mogao opet dolje da pomogne. Proizvodnja nije u Gruziji pa im rat ne smeta. Narod voli trošiti na gluposti kad je kriza, 3 i 4 kvartal su uvijek bolji za prodaju od prva dva pa tako se možda ugodno iznenadimo za koji mjesec.

Ja sad drukam nakon što sam kupio malo po 143 jer nisam imao živaca čekati još jedan dan da kupim i po 130… naravno sad mi je krivo, ali mi je i drago da nije otišlo dalje prema dolje.

Pozdrav!


Polako. Mora se malo i odmorit.
Sjetite se Croatia Recordsa i Atlas nekretnina, kako to ide dole. To čeka i MAGMU ako ne neksplodira sa profitom u 3 kvartalu.


Vrana, gdje je zaron?

Nikad nije tako crno kako se čini. Promet im raste, prešli su na novu veću lokaciju, još samo da se skrešu troškovi. A i dolar bi mogao opet dolje da pomogne. Proizvodnja nije u Gruziji pa im rat ne smeta. Narod voli trošiti na gluposti kad je kriza, 3 i 4 kvartal su uvijek bolji za prodaju od prva dva pa tako se možda ugodno iznenadimo za koji mjesec.

Ja sad drukam nakon što sam kupio malo po 143 jer nisam imao živaca čekati još jedan dan da kupim i po 130… naravno sad mi je krivo, ali mi je i drago da nije otišlo dalje prema dolje.

Pozdrav!


Polako. Mora se malo i odmorit.
Sjetite se Croatia Recordsa i Atlas nekretnina, kako to ide dole. To čeka i MAGMU ako ne neksplodira sa profitom u 3 kvartalu.
[/quote]

Znam da se magma nije pokazala bas ko super ulaganje, ali usporedjivat je sa CRAL-om je stvarno debilno. Ajde malo oladi, to sto ti imas Varteks, ne kuzim zasto moras tolko pljuvat po Magmi.

s obzirom na krpice iz magme i 3 kvartal, minus im ne gine,
jedino sto ce biti vece je minus na varteksu,

sto je vama, za krpice je jedino 4 q pozitivan,
ja svojoj moram kupiti i za Bozic i za rodjendan i za bezveze

jedino sto dijelim s fizulicom je ljubav prema dobrom jedru

MENE VISE NIJE STRAH


Znam da se magma nije pokazala bas ko super ulaganje, ali usporedjivat je sa CRAL-om je stvarno debilno. Ajde malo oladi, to sto ti imas Varteks, ne kuzim zasto moras tolko pljuvat po Magmi.

Debilno je ulagati novac, a ne znati niti osnovne oznake dionica na burzi u koju se ulaže.
CRAL-RA je Croatia airlines d.d., a ja sam rekao Croatia Records koji ima oznaku CROR-RA-
Sramota.

Ne pljujem po MAGMI već govorim kako stvari stoje.

Molim moderatora da pusti ovaj post. Obećajem da tu stajem sa daljnom raspravom.
Hvala.



Znam da se magma nije pokazala bas ko super ulaganje, ali usporedjivat je sa CRAL-om je stvarno debilno. Ajde malo oladi, to sto ti imas Varteks, ne kuzim zasto moras tolko pljuvat po Magmi.

Debilno je ulagati novac, a ne znati niti osnovne oznake dionica na burzi u koju se ulaže.
CRAL-RA je Croatia airlines d.d., a ja sam rekao Croatia Records koji ima oznaku CROR-RA-
Sramota.

Ne pljujem po MAGMI već govorim kako stvari stoje.

Molim moderatora da pusti ovaj post. Obećajem da tu stajem sa daljnom raspravom.
Hvala.
[/quote]

Ups, moja greska, ovo vezano uz CRAL i CROR. Al svejedno, i dalje stojim kod svoje tvrdnje, svejedno da li se radi i CRAL-u ili CROR-u, te njihovim usporedbama sa Magmom.

Nemam niti CROR, niti CRAL, a niti Magmu. Ipak trpanje u isti koš je smiješno iako mi se kupovina dionica Magme ne čini sjajnim izborom. CROR i CRAL su ipak izvan konkurencije.

Ne kažem da se te firme mogu uspoređivat, već da će se cijena dionice MAGME na isti način srozat.
Alo, ajde malo sa razumjevanjem…

http://www.poslovni.hr/91665.aspx

MAGMA bye bye

Ideje naše benzin Vaš!

New Report

Close