MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dobro i što će onda biti sa tom pričom?? je li dužan objaviti preuzimanje i otkupiti po 315+ ili??

nop, izvuči će se.[rolleyes]

izvući će se? hmmm, kako je to moguće? pa prekršio je zakon! uostalom mi mali dioničari možemo ga tužiti zar ne?

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]


cayman006: ”
tunkas: ”
zna li netko kad je fižuliću ročište? (vezano uz kupnju onih 400
dionica)

Nema ročišta na Upravnom sudu.

S obzirom da je prosjek donošenja prvostupanjske presude/rješenja na
upravnom sudu 5 (pet) godina, živo me zanima šta će od svega biti. Živi
bili pa vidjeli!

da, ali žalba ne odgađa izvršenje rješenja, dakle morao bi objaviti ponudu.

bigfellow1:

cayman006: ”
tunkas: ”
zna li netko kad je fižuliću ročište? (vezano uz kupnju onih 400
dionica)

Nema ročišta na Upravnom sudu.

S obzirom da je prosjek donošenja prvostupanjske presude/rješenja na
upravnom sudu 5 (pet) godina, živo me zanima šta će od svega biti. Živi
bili pa vidjeli!

da, ali žalba ne odgađa izvršenje rješenja, dakle morao bi objaviti ponudu.

Ako je zakon isti za sve ponudu će morat podnit , o cijeni ,pa biće svakako povoljna.
Usput drago mi je da cayman006 ponekad svrati na ovu temu. Pozdrav.

Pa zašto čovjek ne bi objavio ponudu za preuzimanje od 250 kn po dionici,ili možda 235 bi bilo još bolje..

TIME IS MONEY


Pa zašto čovjek ne bi objavio ponudu za preuzimanje od 250 kn po dionici,ili možda 235 bi bilo još bolje..

zato što mora po cijeni čini mi se 315 kuna[thumbsup]

dan je pametniji od noći

fikaky:

Pa zašto čovjek ne bi objavio ponudu za preuzimanje od 250 kn po dionici,ili možda 235 bi bilo još bolje..

zato što mora po cijeni čini mi se 315 kuna[thumbsup]


Zakon ga prisiljava, mora dati ponudu po cijeni kakva je bila na dan kad je kupio onih 400 komada

Dugoročno, svi smo mrtvi

došla mi je doma obavjest od Ante na 3 strane, da je Goranko duzan dati ponudu za moje dionice…[cool]

Izvuće se Goranko mačak je on.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Poštovanje svim patnicima u korekciji [pray]

Može li netko sa sigurnošću izračunati ili nam reći metodu izračuna cijene po kojoj je Goranko dužan odkupiti dionice?

Hvala unaprijed

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".


Poštovanje svim patnicima u korekciji [pray]

Može li netko sa sigurnošću izračunati ili nam reći metodu izračuna cijene po kojoj je Goranko dužan odkupiti dionice?

Hvala unaprijed

Samo budala bi dao ponudu za preuzimanje a Goranko to nije . Predviđena kazna za takav prekršaj je do 1 miljon kuna i uvjeren sam da će ići na kaznu . Puno jeftinije i priči je kraj !

na 4300 sve prodajem...

Bez , obzira što plati kaznu ona ga ne oslobađa obaveze davanja ponude za preuzimanje, tako kaže Ante.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close