MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MGMA-R-A ]
Kupnja Cijena
1 261,50
10 258,30
50 257,70
1000 257,00
20 256,00
Cijena Prodaja
269,00 284
269,99 43
270,00 1141
272,00 53
276,00 4

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Gdje si bluemane da ljudima objasniš kako stoji stanje.

Neznam, ne pratim MGMA jer mi se Fizulic kao osoba ne svidja.
Ne vjerujem upravi pa ne pratim.
Iako kada bi se radio neki DCF mozda bi ova cijena bila cak i OK ali neda mi se jer me ne zanima.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Gdje si bluemane da ljudima objasniš kako stoji stanje.

Zašto se kolega opterećujete sa MAGM-a dionicom. Od pojavljivanja i ATH cijene 370,oo ?? ova dionica je pala cca 28% , a za usporedbu sa ostalim tržištem malo pogledajte cijene nekih dionica sredinom desetog miseca i sada:

KOEI – 1320,oo – 1050,oo , – 20%
ADRS- 550,oo – 476,oo , – 13%
INa – 2850,oo – 2451,oo , – 12%
ATPL – 3850,oo – 3020,oo , – 22&
VART – 275,00 – 231,oo , -10%
DIOK -750,oo – 630,oo , -17% i tako dalje , pad od ATH u samo misec i pol dana.

Postotke nisam računa kalkulatorom već onako na brzinu pa i nisu sigurno točni ali bar približno da vidite kretanje cijena ako već ne pratite , iako ima i puno većih padova ali mi se ne da gledat….

Kolega blueman je još davno rekao da je ova dionica precjenjena i hvala mu na tome jer sam na vrijeme pobjegao.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Kolega blueman je još davno rekao da je ova dionica precjenjena i hvala mu na tome jer sam na vrijeme pobjegao.

Neki govore da je cilo tržište precijenjeno i što ćemo sad ??

sampras:

Kolega blueman je još davno rekao da je ova dionica precjenjena i hvala mu na tome jer sam na vrijeme pobjegao.

Neki govore da je cilo tržište precijenjeno i što ćemo sad ??


Pa izgleda je to i istina zato i je ova korekcija koja dosta dugo traje i pogađa gotovo sve dionice, ja neznam ni jednu koja nije pogođena ovom korekcijom, možda ih ima ali nisu meni interesantne pa nisam primjetio.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

zna li netko kad je fižuliću ročište? (vezano uz kupnju onih 400 dionica)

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]


zna li netko kad je fižuliću ročište? (vezano uz kupnju onih 400 dionica)

Nema ročišta na Upravnom sudu.

.http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1496-07-MGMA_Giant.doc

tunkas:

zna li netko kad je fižuliću ročište? (vezano uz kupnju onih 400 dionica)

Nema ročišta na Upravnom sudu.

S obzirom da je prosjek donošenja prvostupanjske presude/rješenja na upravnom sudu 5 (pet) godina, živo me zanima šta će od svega biti. Živi bili pa vidjeli!

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

dobro i što će onda biti sa tom pričom?? je li dužan objaviti preuzimanje i otkupiti po 315+ ili??

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

New Report

Close