MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ko je u prvih deset?

PREININGER FIŽULIĆ BISERKA 1.484.310 30,45 Osnovni račun
2. FIŽULIĆ GORANKO 1.476.690 30,30 Osnovni račun
3. EAST EUROPEAN FOOD FUND SICAF 259.140 5,32 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 197.950 4,06 Skrb. račun
5. TEMPLETON STRATEGIC EMERGING MARKETS FUND II LDC 169.140 3,47 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 147.049 3,02 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 125.000 2,56 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 103.000 2,11 Skrb. račun
9. MAGMA D.D. 71.126 1,46 Osnovni račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 61.954 1,27 Skrb. račun
Ukupno: 84,02

M

ovo fondovi kontroliraju skupa sa Fižulićem i to je veliki upitnik, razočaran sam do sada[smiley1]

dan je pametniji od noći

ako se trgovanje nastavi ovim tempom preostalih 1006058 dionica će se prekrcati za tri mjeseca i imati će petnaestak velikih dioničara i nešto sitno te će cijena ovisiti od dogovora vlasnike njih deset-petnaest.
ovu ću dionicu prvu prodati poičetkom iduće godine jer tu ne vidim budućnosti za mene i slične(malene) dioničare [smiley9]

dan je pametniji od noći


ako se trgovanje nastavi ovim tempom preostalih 1006058 dionica će se prekrcati za tri mjeseca i imati će petnaestak velikih dioničara i nešto sitno te će cijena ovisiti od dogovora vlasnike njih deset-petnaest.
ovu ću dionicu prvu prodati poičetkom iduće godine jer tu ne vidim budućnosti za mene i slične(malene) dioničare [smiley9]

Imaš target? Ja ispod 320 ne dam. Ne čini mi velik dio portfelja pa mogu i čekat.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

k/p 280,1-7 kom/285-85 kom i tako redom i kupnja i prodaja po desetak kuna se mijenja

dan je pametniji od noći

Kaj je to sa Magmom?

[url]http://[/url]

ništa se iznenađujuče ne dešava.i kvalitetnije se trže jeftinije.ova samo klizi brže , ka svojoj realnoj vrijednosti.

Nista, dolazi na realnu vrijednost.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

.

Ne dešava se sa MAGM-om ništa posebno što se ne dešava i na drugim dionicama .

Sve minusi , samo neki:

BLJE 1,57
EIG 3,23
KOEI 1,14
MLNR 0,89
LKPC 1,70
LVCV 6,73
ADRS 0,39 itd.

Ljudi ja je ispod 340 ne dam i gotovo.

Jedan moj kompa koji rad u jednoj većoj firmi koja kupuje dionice kupio je dionica za cca 2mil.kuna
po 314kn i očekuje ju blizu 400? e pa sad, ak on ne dobije otkaz jer to mu je posao okrečat pare
ja bi mogao i malo operjati se …..
[smiley6]

New Report

Close