MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bigfellow1:

Haha, palo ispod 300…vi’ćeš sad frka panika :-)… a fondovi grabe…

sadašnje stanje samo nekih: ATPL -3,05
BLJE – 3,19
JDPL – 2,74
KOEI – 2,05
MLNR – 1,46
IGH – 1,88
IPKK – 2,22

Samo neke na brzinu , pa neznam čemu čuđenje za MAGMa-in današnji zasada rast od 0,33 % .. , pa ako i bude danas pad ništra neobično za tržište . Slažeš se ??

Potpisujem

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

Kad pada, onda pada sve,
kad raste, raste sve da svi polude.
Gospodin tržište iz euforije u depresiju-nije baš razuman u ponašanju. Tako je bilo prije 50 godina i tako će biti i za 50. Zašto?-pa to nam je svima u genima.
Zato, samo hrabro i držimo se plana ne donositi odluke koje su nerazumne.
To nisam reko ja, nego najbolji učitelji, što stalno treba imati na umu.

Koja igra čo’eče…5 sati i 45 min cijena od 298 do 300, i onda, u predvečerje, iznenada, ni od kog iz dubine gledan, pojavio se ponad grada nalog jedan…opla na 292 🙂 Svaka čast ovim fondovskim hijenama, znaju znanje.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!


Koja igra čo’eče…5 sati i 45 min cijena od 298 do 300, i onda, u predvečerje, iznenada, ni od kog iz dubine gledan, pojavio se ponad grada nalog jedan…opla na 292 🙂 Svaka čast ovim fondovskim hijenama, znaju znanje.

pa zar misliš da je to slučajno

bigfellow1:

Koja igra čo’eče…5 sati i 45 min cijena od 298 do 300, i onda, u predvečerje, iznenada, ni od kog iz dubine gledan, pojavio se ponad grada nalog jedan…opla na 292 🙂 Svaka čast ovim fondovskim hijenama, znaju znanje.

Naravno da nije slučajno, vidi se iz aviona, zato mi i je smiješno 🙂
Ali opet dobro, i oni koji ruše – ruše s nekim ciljem, a on je isti svima. Netko će malo izgubit, netko malo dobit (kratkoročno), a dugoročno svi dobivamo. Razlika je samo u tome što “oni” imaju svo vrijeme ovog svijeta za čekanje, a ostali kako tko 🙂 No sve će doći na svoje.

pa zar misliš da je to slučajno

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

Danas je 3 mjeseca od IPO-a. Što kažete na dosadašnji tijek, kakva su vam očekivanja u iduća 3 i 9 mjeseci?

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

uuuuu krenulo je opasno dole ….

Može netko stavit K/P, transakcije, količina?

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

Ja stavio nalog na kupnju….[smiley1]

na 4300 sve prodajem...

Bijaše neki čudovišni nalozi od po par tisuća komada na kupnji po 265 kn, ne znam jesu li još aktualni…

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

Ak ovak nastavi ova će dionica uskoro postat gore smeće nego LLRB 🙂

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

ko je u prvih deset?

New Report

Close