MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fižulić kupio 400 dionica Magme http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=efac8949-be29-4d92-bc5f-64ddb775b3ab&ref=lastadd

A sad slijedi ponuda za preuzimanje od strane GF-a :)[smiley8]

sutra je na 320 [smiley2]

Konačno nam se i Magma probudila, nema više jeftino…

Knjige i kava



mark1:

slatka: ” pikas: ” Mislim da su se ovi mali paketići rasprodali , a drugi će tek za godinu tako da od danas idemo samo gore. Ima li istomišljenika?[smiley2][smiley2] ” imaaaaaa ! ” Nedavno sam napisa da sam optimista po pitanju ove dionice . Istina paketići su došli na minimum , a i zadnjih dana znatno više pljuski dobila je strana prodaje. Prije nepunih dvadesetak dana na prodaji je bilo 45-50 tisuća , danas samo 15-tak.tisuća , a liparenje na kupnji traje cili dan. Pretpostavljam da sljedi komentar plavog čovika prepun brojki i analiza.[smiley2][smiley2][smiley2]

Jel ti sebe cujes????
Znaci analize i brojke nevaljaju a tvoja analiza ide to gore gric gric valja.
Koma.

Drzite MGMA, ja sam lovu iz MGMA ubacio u INGRA na 35K kad su objavili dokap i kada je bilo jos po toj cijeni.
Tko je zaradio, pogledajte.


prošli put si rekao da si lovu iz magme ubacio u ATPL. jako si uvjerljiv. ne nasjedajte ovom provokatoru, i čuvajte dionicu. uostalom zar nije čudno što čovijek troši toliko energije na dionicu koja ne vrijedi.

Dobar Widra , ustvari nema potribe čitat njegove postove pročitan je odavno.

Koliko je samo paketa morao prodati za par dionica INGRE ili je kupovao po 370, a prodavao po 306.

Kruha i dionica.....

MArk 1 i Widra.
Pokazite ljudima koji citaju vase postove imalo znanja u svezi procjene vrijednosti pa se mozemo pricati.
Za MGMA sam htio upisati 2X po 70 tisuac kuna (toliko je bio maksimum-toliko vi love niti nemate).
KAda sam vidio da ce biti kolaps i da nije proporcionalan upis, 20K sam upisao u MGMA a ostatak od 120 tisuca kuna sam nadokupiio INGRA na 35 K. Imate na ranijim postovima gdje sam to napisao.

Kada je MGMA izasla na burzu izasao sam na 360 i stavio u ATPL.

To je istina i boli me briga sto vi mislite, jer mi jos nitko od vas nije dokazao zasto financijski, fundamentalno i sa ijednom analizom vrijedi 360.

A koliko ja imam love, ne brinite se. Imam puno

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Jadni su tvoji postovi kad procjenjuješ koliko netko ima love, šta bi ti ja sada triba nabrojat u što je sve moje uloženo. Smišan si i pomalo dosadan , a o lovi možeš pisat što hočeć tko će ti virovat. Takvi kao ti su najjači.

Kupnja prvih pet cca 2500 kom , prodaja prvih pet 238 komada. Pametnom dosta.[smiley2]

HAhaha kako si smijesan.
Kupnja ADRS 5000 komada, prodaja preko 50,000 komada pa je otislo gore.
Ako iz mojih postova mozes iscitati samo koliko love imam onda si u najmanju ruku cudan i smijesan.

Neka MGMA raste na 350 sto se mene tice, ako ima potporu u fundamentima, ako ima neka vijest koju ce objaviti, onda neka raste za nju neznam.
Ali na temelju prospekta i do sada izvjesca ne vrijedi te pare.

K/P ne znaci apsolutno nista i netko sa vecom lovom moze manipulirati na nasem trzistu koliko god zeli.

Uostalom ja mogu MAGMU staviti kupnju 10,0000 komada po 20 kuna.
Da li to cini kupnju realnom??

Ne.

Ajde reci zasto MGMA financijski vrijedi vise?

DOKAZUJES DA NEMAS POJMA STO JE P&L i BILANCA STANJA.
Smijesan si covjece, jel znas uopce koliko private poruka dobijama i tesko mi je na sve odgovoriti.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

dobar dan ja sam novi u ovom poslu oko dionica jel mi može netko reći šta oko magme jel ima budučnost ili se valja riješit

Ok, zatvaram svoje pojavljivanje na temi MGMA.
Sretno vam svima.
Neka vam ode na 400, svejedno, vise nitijednu analizu od mene necete dobiti.

Drukao sam za JDPL pa je otisao sa 480 na 610.
Za INGRA na 35,000 pa je na 54,000
TNPL kao bluechip sam uzimao na 5150, sada 6250.

I sve su rasle vise nego MGMA i imaju veceg potencijala jos rasti.

Jedino ako ne izbace neku novu vijest nebi smjeli rasti.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close