MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo sam upita zašto nekoga vriđat i nazivat lopinom , ništa drugo.
beholder, 11.09.2007. u 13:39

a kaj da kažem kad tak je…dok je bio ministar jedini njegov uspijeh bio je što je doveo kineske igračke u hr…tužno ali istinito…

btw imam dionice magme i ako te baš zanima platio sam ih 345…

Poštovani, bilo kako bilo, Magma je danas uspješna tvrtka čiji financijski rezultati pokazuju snažne trendove rasta… Kako je tvrtka uspjela (tj. kako je gosp. Fižulić postigao takve izvanredne rezultate), možda je predmet nekih drugih rasprava[smiley2]. Možda nam jednoga dana dotični i ukaže na svoje besprijekorne metode upravljanja. Za sada je važno da je dionica na tržištu prepoznata kao kvalitetna, a i iskreno se nadam da će sadašnje projekcije rasta opravdati odlični poslovni rezultati u budućnosti…

I usput, trenutačno smo na +0,59 dnevnog rasta… [smiley2]

[color=black][/color] Insightful.



Samo sam upita zašto nekoga vriđat i nazivat lopinom , ništa drugo.
deimos, 11.09.2007. u 13:46

a kaj da kažem kad tak je…dok je bio ministar jedini njegov uspijeh bio je što je doveo kineske igračke u hr…tužno ali istinito…

btw imam dionice magme i ako te baš zanima platio sam ih 345…

S obzirom kolega po kolko ste kupovali:
“Uskoro to ide na 400!”…

[smiley2][smiley2][smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


beholder: ”
Samo sam upita zašto nekoga vriđat i nazivat lopinom , ništa drugo.
beholder, 11.09.2007. u 13:47
a kaj da kažem kad tak je…dok je bio ministar jedini njegov uspijeh bio je što je doveo kineske igračke u hr…tužno ali istinito… btw imam dionice magme i ako te baš zanima platio sam ih 345… ” S obzirom kolega po kolko ste kupovali: “Uskoro to ide na 400!”… [smiley2][smiley2][smiley2]
beholder, 11.09.2007. u 13:47

ma do kraja tjedna smo na 400…samo da se drhtave rućice istresu…[smiley2][smiley1][smiley2]

Kolega moram priznati veoma optimistično mišljenje…400 do kraja tjedna bi me uistinu obradovalo[smiley2]

[i]Ta divna splitska noooć,u boci nima srićee,ti sjeti se meneee i donesi dobro cviće...:)[/i]

beholder, hvala ti sto si kupio moje dionice.

kolega asd ja ne trgujem na virtualnoj burzi, tako da nisam mogao “kupiti” te dionice od vas [smiley1]

st,

Kolega moram priznati veoma optimistično mišljenje…400 do kraja tjedna bi me uistinu obradovalo[smiley2]

u duhu foruma [smiley2]

Gric gric, ide to na 410.
Ajde looka borna izgubio si sve oklade..
Ici ce na 400 ako izbace strasan FI ali nece (strasan znaci puno bolje sve nego sto je stavljeno u prospektu).

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

koje optimistične izjave…” ići će na 400 “…pa “…ići će na 410…i to do kraja tjedna, mjeseca….itd”. Stvarno imam osjećaj da svi skupa lupamo toliko gluposti na ovom forumu. [smiley15]


koje optimistične izjave…” ići će na 400 “…pa “…ići će na 410…i to do kraja tjedna, mjeseca….itd”. Stvarno imam osjećaj da svi skupa lupamo toliko gluposti na ovom forumu. [smiley15]
beholder, 12.09.2007. u 13:34

kolega, ako niste primjetili zadnje dvije obzervacije dane su sarkastično!?!

Koja tišina, mrtvilo, nemreš bilivit…

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

New Report

Close