MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema tu navlačenja ,pa logično je da se dionica vrati na razine gdje se najviše pokupovalo .
Nisu ovi fondovi baš toliko vesla sisali


Evo, sad će vam Conan – nakon što vas je navukao na kupnju – početi prodavati…al’ vas šiša…ne mogu vjerovati… [smiley1] P.S. Samo što vam on ne raspolaže s 43 komada nego sa “malo” značajnijom svotom kojom može značajnije utjecati, inače mu se ovo non-stop pisanje i praćenje ne bi isplatilo…logično, zar ne?

Kolega to je odavno pročitana knjiga , ne samo na ovoj temi već i na mnogim drugim , ali sumnjam da baš pali. Kod nekih možda i da .

@ Strawinsky

Pratim magmu samo iz čiste znatiželje, likvidnost je dobra, forum je aktivan. Jedna lijepa razbibriga, a ako još nekome uspijem i ukazati na očite činjenice biti će mi drago. Uvijek sam protiv euforije i panike.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Gornji post svjedoči da je već učinio što je naumio. Sada slijedi navlačenje na dolje, pa kad cijena padne (a pasti će), početi će vam pričati o tome kako TA govori da je vrijeme za uzlet…i tako će on na vama zarađivati, a vi ćete s pažnjom čitati i slijediti upute… [smiley2]


Kolega to je odavno pročitana knjiga , ne samo na ovoj temi već i na mnogim drugim , ali sumnjam da baš pali. Kod nekih možda i da .

Kako ne pali. Da ste prodali na 365 kad sam vam rekao, mogli ste opet tih 43 komada kupiti po 305 i staviti 2,580 kn u džep

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

To si ti napravio


….Kolega to je odavno pročitana knjiga , ne samo na ovoj temi već i na mnogim drugim….

Slažem se, primijetio sam već neko vrijeme, i prije Magme…

Stvarno ste jad i bijeda. G.Strawinsky je dok je cijena bila 360 navlačio na kupnju, a onda kasnije i sam prodao. Neda mi se sad tražit stare postove ali sam je napisao da je izašao. Pa zašto ste izašli ako ide na400?

Ja sam na 360 govorio protiv Magme jer ste ju napuhali bez razloga, vladala je euforija i bilo je odlično vrijeme za prodat. Sada na 305 sam govorio da TA pokazuje uzlet, što je svatko mogao vidjet da je pogledao graf i evo cijena je na 315,90. Pokupljen je ovaj veliki nalog.

A svi vi koji čitate sami procjenite ko pokušava objektivno prikazat situaciju a ko navlači.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kao što sam i govorio TA i K/P su ukazivali na rast kad smo bili na 305. Sada smo na 315 a upravo se na prodaji pojavio nalog od 1,200 komada. Kokice u ruke i da vidimo jeli netko spreman dati 379,000 kn za nešto što realno vrijedi 300,000 kn? tn nn tn nn tn nn tn nn

očito ovo vridi puno više , pa tako ode i taj nalog.

315,90 1189 14:38:32
315,00 11 14:38:32
312,50 43 14:36:29
315,00 32 14:34:24

E ovo mi se sviđa,taman sam mislio napisati da me zanima sudbina ovog ogromnog naloga kad ode….

I love this game

A po cemu to vridi puno vise??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Kao što sam i govorio TA i K/P su ukazivali na rast kad smo bili na 305. Sada smo na 315 a upravo se na prodaji pojavio nalog od 1,200 komada. Kokice u ruke i da vidimo jeli netko spreman dati 379,000 kn za nešto što realno vrijedi 300,000 kn? tn nn tn nn tn nn tn nn

A šta kažeš na ovo ,pokrij se preko glave

New Report

Close