MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čiste se i veliki blokovi po tisuću komada.

a one od 3548 kom nisi primjetio ?? [smiley2]

Kupuje se dok je jos jeftino!

TIME IS MONEY


Kupuje se dok je jos jeftino!

A prodaje se dok je skupo 😉 Za transakciju je, kao i za tango – potrebno dvoje [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


fikaky: ” Kupuje se dok je jos jeftino! ” A prodaje se dok je skupo 😉 Za transakciju je, kao i za tango – potrebno dvoje [smiley2]

hahaha

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


fikaky: ” Kupuje se dok je jos jeftino! ” A prodaje se dok je skupo 😉 Za transakciju je, kao i za tango – potrebno dvoje [smiley2]

Za tango…..hahahah.
A gledajte.. istina je da netko skuplja na ovim razinama i da cijena nece roknuti na 230 kao sto neki govore.
No istina je i da netko prodaje velike komade od 1000, 3500 a tko to moze biti nego isti fondovi koji kupuju (dobro drugi; ne isti) ali isto tako institucionalni i prodaju..

ZANIMLJIVO KAKO NITKO NIJE KOMENTIRAO MOJ EV/EBITDA OD 24X a svi komentirate Cobankovica koji je naveo vise cijene jer vam to pase..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


fikaky: ” Kupuje se dok je jos jeftino! ” A prodaje se dok je skupo 😉 Za transakciju je, kao i za tango – potrebno dvoje [smiley2]

U pravu si..ali mnogi prodaju jer ne znaju sta bi..ipak,pokupili su dobru lovu

TIME IS MONEY

Ovi što kupuju vjerojatno to ne rade da bi izgubili ???

mislim da je nerealno ocekivati da ce magma na 500 isto kako je jednako tako nerealno da ce pasti ispod 238.

realno je – a trenutno je i takva situacija da se cijena stabilizira na nekih 330-340, ispod 300 nikako vise nece, a preko 400 nece – bar po mojoj procjeni – jos neko vrijeme. Mislim da uopce nece vise biti nekih velikih skokova.

pustimo to, vec je vise ljudi reklo da ima dosta drugih papira koji zasluzuju i vecu paznju

Blago siromašnima duhom...


ZANIMLJIVO KAKO NITKO NIJE KOMENTIRAO MOJ EV/EBITDA OD 24X a

Kolega Blaumann ne govorite jezikom raje pa vas nitko ne doživljava. Umjesto EV/EBITDA, DCF, Z-SCORE i sličnih narodu nerazumljivih šifri rađe napišite – ide to gore, drugi tjedan smo na 400 ili past će sigurno čekam ju na 300. To svi shvaćaju [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ovi što kupuju vjerojatno to ne rade da bi izgubili ???

Ovi što prodaju vjerojatno to ne rade da bi propustili zaradu. :rolleyes:

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


mark1: ” Ovi što kupuju vjerojatno to ne rade da bi izgubili ??? ” Ovi što prodaju vjerojatno to ne rade da bi propustili zaradu. :rolleyes:

Pola – pola.


slatkica ovo je forum za magmu a ne neke bolje prilike jer ih nema ajte vi lepo po PM u da se dopisujete. po sta su magmasi stavili naloge, do kraja dana najmanje je na 360-365 ha

Skoro..

New Report

Close