MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Veliki još skupljaju, ovaj je u 10:09:32 sati od 15 malih uzeo 535 dionica

Jel može netko pustiti ponude na KUPNJA-PRODAJA?Hvala!


Nije mi poznat takav podatak, dokaži.

što se s njime raspravljaš stalno ponavlja jedno te isto, isto kao onaj veritas na drugom forumu

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1588&pg=189
dolje na dnu.75000 naprama 2xxxx

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

“…. što se s njime raspravljaš stalno ponavlja jedno te isto, isto kao onaj veritas na drugom forumu

Točno. Negdje gore je taj Tenkist naveo da nema, niti je imao dionice Magme pa mu je sada valjda krivo…
[smiley1]
Neki ljudi aktivno demonstriraju svoju zavist. Neka. [smiley2]

tenkista:
“Loše, jučer je bio deset puta veći.

Nije mi poznat takav podatak, dokaži.

Nije 10 nego 3,5

bilo je k/p cca 75000/22000… tocni podaci par stranica unazad na topicu

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

A zašto onda taj Tenkista navodi (namjerno?) netočne podatke? Koja mu je motivacija?

mislim da trnutno nije najpametnije trošiti puno vrmenea oko MGME, jer će stvari se vrtjeti oko svoje osi i polagano padati neko kratko vrijeme… dok se ne preispitaju snage… vrijednije se pozabaviti sa dionicama koje su znatno pale i imaju znatan potencijal povratka i prerasta…

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


A zašto onda taj Tenkista navodi (namjerno?) netočne podatke? Koja mu je motivacija?

ma frajer pokušava jeftino dokupiti (a možda je u pitanju i nesretno djetinjstvo..ha,ha,ha)
nemojte se čuditi ako u narednih par dana mgma ode i preko 400…
…glad za ovakvim dionicama je veeelika…..


mislim da trnutno nije najpametnije trošiti puno vrmenea oko MGME, jer će stvari se vrtjeti oko svoje osi i polagano padati neko kratko vrijeme… dok se ne preispitaju snage… vrijednije se pozabaviti sa dionicama koje su znatno pale i imaju znatan potencijal povratka i prerasta…

možeš li nas uputiti koje su to dionice


mislim da trnutno nije najpametnije trošiti puno vrmenea oko MGME, jer će stvari se vrtjeti oko svoje osi i polagano padati neko kratko vrijeme… dok se ne preispitaju snage… vrijednije se pozabaviti sa dionicama koje su znatno pale i imaju znatan potencijal povratka i prerasta…

Bravo.. Znam na sto mislis ali to ce jos neko vrijeme Fima shortati..

ALI DOBILI SMO NOVE LIKOVE I INVESTITORE NA FORUMU STO SU UVIJEK POZITIVNE VIJESTI..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


mislim da trnutno nije najpametnije trošiti puno vrmenea oko MGME, jer će stvari se vrtjeti oko svoje osi i polagano padati neko kratko vrijeme… dok se ne preispitaju snage… vrijednije se pozabaviti sa dionicama koje su znatno pale i imaju znatan potencijal povratka i prerasta…

slažem se, zato sam stavio nalog ili 2 za dokup 🙂

Čekam HEP....

New Report

Close