MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za Atpl nisam siguran, ali ULPL sigurno da! : )

Blago siromašnima duhom...

Mislim da bi kolega Blueman trebao maknuti ono “Ne sikiram se” iz potpisa, ako ništa drugo onda zbog ove teme…[smiley2]

Čekam HEP....

broker mi kaze fondovi kupuju ali zele kupit sto vise 150-200 tisucica ili kolko mogu po cijeni do 400.o nama ovisi po sta ce kupovati a ne o blumenu, uh to me bas veseli on bi svoje dal po 222 jer ne vrede vise. dobro da ih nema jer bi magma propala po njegovim fundamentima.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

cobankovic se malo zeza

on uzima cijenu od 238 kuna i pravi analizu, uzmi ti cijenu od 340 kuna pa će brojke biti 50% veće

slatkica ovo je forum za magmu a ne neke bolje prilike jer ih nema ajte vi lepo po PM u da se dopisujete. po sta su magmasi stavili naloge, do kraja dana najmanje je na 360-365 ha

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


blueman: ” Ma je jasno Cobankovicu (neda mise reply raditi jer samo pola ekrana uzme). Ali malo mi je preveliki trenutni EV/EBITDA da je drzim u portfelju. I uopce mi se ne svidja kako mi je radjen DCF. Uglavnom, ja ne vjerujem u njihove pretpostavke te i da vjerujem ne nude mi preveliki rast od ovih razina. Meni ima boljih prilika… ” pusti magmu, koje su po tebi bolje prilike ? molim konkretno ! ja trenutno mislim da atpl vrijedi i 3x od sadašnje cijene i dlkv barem duplo….

atpl da al dalekovod ne

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

blumen I slatka nek se dopisuju o boljim prilikaama na autobusnom kolodvoru varazdin, mislim na forumu, ionak cu prodat fondu za 419 ali mozda ipak ne ovaj tjedan vec sljdeci ha ha ha

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


blueman: ” Ma je jasno Cobankovicu (neda mise reply raditi jer samo pola ekrana uzme). Ali malo mi je preveliki trenutni EV/EBITDA da je drzim u portfelju. I uopce mi se ne svidja kako mi je radjen DCF. Uglavnom, ja ne vjerujem u njihove pretpostavke te i da vjerujem ne nude mi preveliki rast od ovih razina. Meni ima boljih prilika… ” pusti magmu, koje su po tebi bolje prilike ? molim konkretno ! ja trenutno mislim da atpl vrijedi i 3x od sadašnje cijene i dlkv barem duplo….

ATPL se slazem.
JDPL jos vise od ATPL.
TNPL isto (nemaju oni samo tankere).
INGR.

Po meni i VART ali necu o tome jer ce ispasti da samo svoje hvalim..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Protrgovano 389 komada, zadnja 339,00 u 10:07

Čekam HEP....

Broj ponuda na kupnji je više nego dva puta veći nego broj ponuda na prodaji.


Broj ponuda na kupnji je više nego dva puta veći nego broj ponuda na prodaji.

Loše, jučer je bio deset puta veći.

Loše, jučer je bio deset puta veći.
Nije mi poznat takav podatak, dokaži.

New Report

Close