MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da Cobankovicu a jesi li skuzio da su stavili perpetuity od 10%.
Nitko tko radi procjene vrijednosti nikad nece staviti vise od 2-5%.

Malo su pretjerali…
A vec su sa HY 2007 poceli stekati sto se tice izvjestaja…

nista ne navlacim da ponovno kupim jer sam prodao vec ukazujem na cinjenice da drzite cijenu uz ogromna ocekivanja rasta koja i da se ostvare samo opravdavaju trenutacnu cijenu a ne nude rast…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Da Cobankovicu a jesi li skuzio da su stavili perpetuity od 10%. Nitko tko radi procjene vrijednosti nikad nece staviti vise od 2-5%. Malo su pretjerali… A vec su sa HY 2007 poceli stekati sto se tice izvjestaja… nista ne navlacim da ponovno kupim jer sam prodao vec ukazujem na cinjenice da drzite cijenu uz ogromna ocekivanja rasta koja i da se ostvare samo opravdavaju trenutacnu cijenu a ne nude rast…

sve pet al pogledaj ostale dionice,pogledaj fundamente LKRI. ja sam prodo jučer magmu na 364 i jedan sam od onih koji su zadovoljni s sitnih 50%,al po meni magma bude 400 kn probila i to brzo tako da se opet spremam uletiti

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

mislim stalno drukate precjenjena nevredi a ima jedna stara ak ti se ne svida nemoj prste rivati…. tako nekako ali poruka je jasna…. dovidenja da Vidim s vlasnicima kvalitetne dionice MAGME na koliko su post vili naloge za prod aju

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Kad netko nema dionicu ,u ovom slučaju “Magma_u”, ali o njoj nešto napiše uvaženi član foruma Avax to ovako kometira:

“E, ovo je vrhunac ulagačke genijalnosti, maslačiti tjednima kontra dionice koju nemaš, nisi je nikad imao i nikad je nećeš imati. Bravo! “

Sad neka se u ovom komentaru neki pronađu.

bas je to zalosno drukati da ide dole a nemati hrabrosti na kupnju. mozda bi kupili po 227 mozda za god dve kad bu 45 mil. dionica

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Da Cobankovicu a jesi li skuzio da su stavili perpetuity od 10%. Nitko tko radi procjene vrijednosti nikad nece staviti vise od 2-5%. Malo su pretjerali… A vec su sa HY 2007 poceli stekati sto se tice izvjestaja… nista ne navlacim da ponovno kupim jer sam prodao vec ukazujem na cinjenice da drzite cijenu uz ogromna ocekivanja rasta koja i da se ostvare samo opravdavaju trenutacnu cijenu a ne nude rast…

1H šteka iz poznatog razloga – a on je projekt Jastrebarsko. Potpuno će ga nadoknaditi kad prodaju Baštijanovu.

Kod Magme je potpuno zaboravljeno o kakvoj se firmi radi. Oni rade visoku dodanu vrijednost. Sve što proizvode rade u Kini gdje su troškovi mizerija. Zato sam prihvatio takva očekivanja rasta. Smješno mi je kad netko uspoređuje Tekstilpromet i Magmu. Tekstilpromet zarađuje na trgovačkoj marži a Magma stvara dodanu vrijednost.

mich

Ma je jasno Cobankovicu (neda mise reply raditi jer samo pola ekrana uzme).
Ali malo mi je preveliki trenutni EV/EBITDA da je drzim u portfelju.
I uopce mi se ne svidja kako mi je radjen DCF.

Uglavnom, ja ne vjerujem u njihove pretpostavke te i da vjerujem ne nude mi preveliki rast od ovih razina. Meni ima boljih prilika…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kolega mark1 slazem se u potpunosti ali to je samo jedan prosjecan jalni hrvat koji bi volio da nam prijevremeno lupe porez na kapitalnu dobit, samo za magmase neki zakon extra tad bi I’m bilo srce na mestu.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Meni ima boljih prilika…

korektno, da nema onih koji drugačije misle ne bi ni bilo trgovine.

mich


blueman: ” Meni ima boljih prilika… ” korektno, da nema onih koji drugačije misle ne bi ni bilo trgovine.

Tako je…
Zelim vam sav rast koji si stavio u projekcije i svima nam je dobro, jel tako…
Uzivajte..

Umjesto da prdite tu na forumu kupite neku majicu i hlace i dignite malo taj sales. Ja sam nesto uzimao prije mjesec dana i bolje mu je da udje u ovoj kvartal…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ma je jasno Cobankovicu (neda mise reply raditi jer samo pola ekrana uzme).
Ali malo mi je preveliki trenutni EV/EBITDA da je drzim u portfelju.
I uopce mi se ne svidja kako mi je radjen DCF.
Uglavnom, ja ne vjerujem u njihove pretpostavke te i da vjerujem ne nude mi preveliki rast od ovih razina. Meni ima boljih prilika…

pusti magmu, koje su po tebi bolje prilike ? molim konkretno !
ja trenutno mislim da atpl vrijedi i 3x od sadašnje cijene i dlkv barem duplo….

blueman:
” Ma je jasno Cobankovicu (neda mise reply raditi jer samo pola ekrana uzme).
Ali malo mi je preveliki trenutni EV/EBITDA da je drzim u portfelju.
I uopce mi se ne svidja kako mi je radjen DCF.
Uglavnom, ja ne vjerujem u njihove pretpostavke te i da vjerujem ne nude mi preveliki rast od ovih razina. Meni ima boljih prilika…”

pusti magmu, koje su po tebi bolje prilike ? molim konkretno !

….ingra, oba kodt- a …..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close