MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema bas velikih prometa na sadasnjoj cijeni.ima puno naloga na prodaju a tu je sigurno I moj na 419 a siguran sam da prodajem do kraja tjedna .

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


SVIMA KOJI SUMNJAJU U FUNDAMENTE, ODNOSE CIJENA ,ROE, P/E MAGME ….. POSTOJI TEMA FUNDAMENTALNA ANALIZA. KAO ŠTO JE NETKO NAPISAO STRANICU PRIJE, MI SMO TU DA ZARADIMO 100, 1000 ILI 10000, A NE DA VREDNUJEMO I UVJERAVAMO DA NEŠTO NE VALJA JER… REALNO ILI NEREALNO, CILJ JE ZARADITI

Ugasi caps lock (veliki gumb na lijevoj strani)

Cijena se ustabilila na oko 335 kuna. Preko pola transkakcija na ZSE danas je Magma. Likvidnost je uvijek dobrodošla

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

VELIKI GUMB SA LIJEVE STRANE JE UKLJUČEN KAKO BI LAKŠE PROČITALI ONI KOJI CIJELO JUTRO/DAN

TUPE PO ISTOM, I NIKAKO DA VIDE NEKE STVARI.

p.s. sada je tu i prored, da im još malo olakšam

Čekam HEP....

vidim da je danas ispitivanje snaga a bas se pitam po sta ce prodavat oni kaj su danas kupili, mozda 320 ili izglednije po 430….

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

bumo mi još to dokupljivali po 310, 320,,

još je preko 20 milja u otvorenim nalozima na kupnji,,,sad treba druge dionice kupovat,,,,lakomost je ponovo među nama,,a pol miljona investitora u hr, velik dio njih nema pojma o ničemu

Meni ovo stanje na k/p izgleda ko neki kanal omeđen većim nalozima između 335 – 339 kn gdje su veliki bacili mrežu i love male ribice [smiley6][smiley1]

za cijenu od 330 kn P/BV je 10
a p/e 50


VELIKI GUMB SA LIJEVE STRANE JE UKLJUČEN KAKO BI LAKŠE PROČITALI ONI KOJI CIJELO JUTRO/DAN TUPE PO ISTOM.
Paco, moraš biti oprezan s velikim slovima jer to Conana nervira. Nerviralo ga je i na njegovom bivšem nicku, a kamo li neće i sada u ovako napetim trenu(t)cima kada želi jeftinije dokupiti nego što je prodao… [smiley1]

papa se sve što mali meću…malo ih se prestraši s šalunzima, ali ovdje se vidi da je glad fondova velika, a kalkuliranje bi moglo rezultirati da se na kraju dana ne sakupi dovoljno…

btw, ako uzmemo da su veliki nalozi preslagivanje fondova (cca 25.000) onda ispada da je minorni dio ljudi to prodao prvi dan…što čekaju? možda im je cijena previsoka, pa se boje da će previše zaraditi [smiley7]



(13.07.07)
…moj target je malo veci… 50-70%, do kraja kolovoza.

superhero:

(30.07.07)
…vec sam ih prebacio brokeru i izdao nalog na prodaju… spremno cekam izlistavanje na ZSE [smiley2]

ovi nalozi bili su na 370

oko 11.30 spojim se ja na net i imam sto vidjeti – UMJESTO NOVCA, MAGMA STOJI U ACCOUNTU, I NIGDJE NI TRAGA OD MOG NALOGA KOJI SAM IZDAO PRIJE TJEDAN DANA!!!!

– nalog sam izdao preko internet aplikacije i stajao je lijepo na odobrenju (za ovaj dio transakcije ne dobiva se nikakva potvrda osim screenshota koji nisam snimio)
– brokeri mi se u cudu cude – koji nalog, nista ne vidimo???

i sto sad… znao sam do kuda ce cijena ici… postavio naloge na 370 jos prije listanja… i sad moram prodavati ukupno 6000Kn ispod svog ostvarivog targeta…

ima jos netko ovakvih iskustava s FIMAom… da se skupimo za jednu lijepu kolektivnu tuzbu… da im “/?%$@%!!!=#
[smiley13]
[/quote]
Kod mene isti scenario ali na abacusu, također izbrisan nalog zadnji dan, te izgubio 10%![smiley7]


za cijenu od 330 kn P/BV je 10
a p/e 50

Prava bagatela za hrvatsko trziste, sto drugo rec! Ima ih i sa P/E preko 500.
Cekam da mi srede stanje na racunu (uspjeli su 2 put prodat moje dionice), pa eto mene na kupnji. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close