MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dajte molim svakih 15 min odnos K7P
Hvala.

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

cilj igre je zarada , a ne posjedovanje dionice sa realnom cijenom

Da se isplatilo se isplatilo…..to je samo odgovor svim onim skepticima koji su sumnjali u ovu dionicu ….[smiley1]

na 4300 sve prodajem...

Eh da ja sam u 10.08 imao nalog na 365 u CL-u. Bio sam siguran da je prošao iako preko weba baš ne stižu ažurirati stanje. Nakon 40 minuta dobijem ih na telefon, kaže nalog još stoji! [smiley15][smiley16]!? Ponovo zadajem nalog na 335 i čekam preko 20 minuta da se uopće pojavi na burzi. Taj je prošao.
OK treba biti zadovoljan [smiley2], ali moglo je biti i na 365. Očito je navala strašna…

Šta će biti s HT-om, kad za ovaj IPO većina nije ni znala?

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

SVIMA KOJI SUMNJAJU U FUNDAMENTE, ODNOSE CIJENA ,ROE, P/E MAGME ….. POSTOJI TEMA FUNDAMENTALNA ANALIZA.

KAO ŠTO JE NETKO NAPISAO STRANICU PRIJE, MI SMO TU DA ZARADIMO 100, 1000 ILI 10000, A NE DA VREDNUJEMO I UVJERAVAMO DA NEŠTO NE VALJA JER…

REALNO ILI NEREALNO, CILJ JE ZARADITI

Čekam HEP....

Ja uzeh malo pa šta bude , a svakako biće , samo bi mogao Conan ili Blueman odgovorit tko je ulupao ovoliko novaca danas u ovu dionicu , mali sigurno ne.

k
334,03 271
334,01 120
334,00 545

p
336,9 43
337 43
337,9 68

prodaju oni kojima je ovo očito prvi doticaj sa ipom (opp 43 komada)

Trebalo bi pitati Zagrebačku burzu kako su organizirali trgovinu na ovom govnu od programa da ljudi nemaju mogućnost dati nalog po zakonu i proceduri kako je potpisana.

VIDTE ME ŠTO SAM LJEP I PAMETAN


Trebalo bi pitati Zagrebačku burzu kako su organizirali trgovinu na ovom govnu
Molim da se suzdržite od ružnih riječi u javnosti. Hvala.

isto se i meni dogodilo…trebalo im je 15 minuta da odobre nalog…i proošoo vooz…zbog ćega san izgubio 10%…

k/p…….molim

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

nema bas velikih prometa na sadasnjoj cijeni.ima puno naloga na prodaju a tu je sigurno I moj na 419 a siguran sam da prodajem do kraja tjedna .

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close