MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Biti ce jedna vijest u svezi jedne akvizicije, to sam vam vec prije govorio..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Biti ce jedna vijest u svezi jedne akvizicije, to sam vam vec prije govorio..

varteks?

netko je već napisao kako je prošao prvi dan Ine…..
mnogi kažu da će sa magmom biti slično i da bi mogla ovaj tjedan i do oko 390…..


Biti ce jedna vijest u svezi jedne akvizicije, to sam vam vec prije govorio..


Šta tebe muči ,ja te stvarno ne razumijem,ako si prodao dionice magme to je tvoja stvar.Pusti tu temu više na miru

OK, sad se svi pametarimo…

Recite fundamentalno zasto ovo vrijedi 390???

Hocu analize, hocu usporedbe sa peer grupom, matematika ne laze….

Ja sam rekao zasto ne vrijedi, i spamam cu vam temu dok mi netko ne kaze zasto vrijedi 390 po fundamentima uz opasku na prospekt molio bih lijepo..

A nije nitko procitao jer ima preko 100 stranica.
Koji ste vi likovi..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Nudi vam se besplatna škola i dobronamjeran savjet. Vaš (svi vi koji lupetate ide na 500 ide na 800 ide na 1000) je cilj navlačenje i iskrcavanje idućem naivcu.

P/B je na 11, P/E (sa procjenjenom dobiti od npr 40 milja kuna – što je jako optimistično) je blizu 40. P/S je preko 2……. Pa nije Fižulić Caritas, da ovo stvarno vrijedi 350 nebi on prodavao po 238.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

još uvijek ne razumijem ovu nervozu kolege Bluemana?

Čekam HEP....

[smiley2]


OK, sad se svi pametarimo… Recite fundamentalno zasto ovo vrijedi 390??? Hocu analize, hocu usporedbe sa peer grupom, matematika ne laze…. Ja sam rekao zasto ne vrijedi, i spamam cu vam temu dok mi netko ne kaze zasto vrijedi 390 po fundamentima uz opasku na prospekt molio bih lijepo.. A nije nitko procitao jer ima preko 100 stranica. Koji ste vi likovi..

ja sam ti napisao na 174 stranici ono što mislim…i nisi mi odgovorio kad cemo na megdan


Nudi vam se besplatna škola i dobronamjeran savjet. Vaš je cilj navlačenje i iskrcavanje idućem naivcu. P/B je na 11, P/E (sa procjenjenom dobiti od npr 40 milja kuna – što je jako optimistično) je blizu 40. P/S je preko 2……. Pa nije Fižulić Caritas, da ovo stvarno vrijedi 350 nebi on prodavao po 238.

Hvala Conane..
Nije cak niti Fizulic tu u pitanju vec William Crewdson (gazda fonda koji je prodavao), a on zna koliko moze dobiti i znam zasto nije trazio 330.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Blueman, a zašto se ti nerviraš oko svega i zašto si napisao već x-postova na temi MAGMA?

Ako ti ne odgovara, nije potrebno toliko pisati, nervirati se i možeš se u miru posvetiti analizi nekih drugih dionica. Evo, predlažem da pokušaš napraviti projekciju kretanja prihoda i dobiti ATPL-a za sljedećih 6 mjeseci do godinu dana.


OK, sad se svi pametarimo… Recite fundamentalno zasto ovo vrijedi 390??? Hocu analize, hocu usporedbe sa peer grupom, matematika ne laze…. Ja sam rekao zasto ne vrijedi, i spamam cu vam temu dok mi netko ne kaze zasto vrijedi 390 po fundamentima uz opasku na prospekt molio bih lijepo.. A nije nitko procitao jer ima preko 100 stranica. Koji ste vi likovi.. A koji si ti lik ,neumoran

Bravo ANIRCOM, hvala sto si me prosvijetlio zasto MAGMA vrijedi 11BV i 2.0 salesa.
Pogledajte transaction multiple u regiji i 2.0 sales necete nigdje naci. (necete niti 1.0 sales naci)…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Nije cak niti Fizulic tu u pitanju vec William Crewdson (gazda fonda koji je prodavao), a on zna koliko moze dobiti i znam zasto nije trazio 330.

Izgleda da je gospodin Crewdson zanemario needuciranost našeg tržišta, da je znao da je situacija ovako porazna mogao je prodavat i po 400. Siguran sam da bi bilo raznih ANRICOMa koji bi kupovali….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close