MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovu temu ste (kvalitetnim postovimasmiley5) spustili do razine dječjeg vrtića
Bravo dečki, magma 06.08. na 16 000 kn-nedajte je ispod-ni govora-to vam proizlazi ovoliko 43*16 000 kn-dobit će te više ni manje svaki 688 000 kn

….danijel, moraš oduzet 10 000 kn po kolko su upisivali, tak da budu dobili nekaj manje, oko 670 000 kn po paketu……[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


ovu temu ste (kvalitetnim postovima[smiley5]) spustili do razine dječjeg vrtića Bravo dečki, magma 06.08. na 16 000 kn-nedajte je ispod-ni govora-to vam proizlazi ovoliko 43*16 000 kn-dobit će te više ni manje svaki 688 000 kn[smiley2]

[smiley2][smiley2]


ovu temu ste (kvalitetnim postovimasmiley5) spustili do razine dječjeg vrtića Bravo dečki, magma 06.08. na 16 000 kn-nedajte je ispod-ni govora-to vam proizlazi ovoliko 43*16 000 kn-dobit će te više ni manje svaki 688 000 kn ….danijel, moraš oduzet 10 000 kn po kolko su upisivali, tak da budu dobili nekaj manje, oko 670 000 kn po paketu……[smiley1][smiley2]

i djeca u vrtiću znaju da treba platiti proviziju brokeru tak da vam računica nije točna a ima vremana da narastete…
odo ja na godišnji a vi nemojte biti zločesti tetama kaj vas čuvaju
[smiley1][smiley1][smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Danas bi trebala biti objava na zse o izlistavanju ako želimo u ponedjeljak zaraditi tih soma kuna… Izgleda da ništ od toga još neko vrijeme [smiley14]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Magma d.d. – Uvrštenje u Službeno tržište
(2007-08-03)

Dana 06. kolovoza 2007., u Službeno će tržište biti uvrštene redovne dionice Magma d.d. iz Zagreba.

Trgovina predmetnim vrijednosnim papirima počet će u istog dana (06. kolovoza 2007. godine) pod burzovnim simbolom MGMA-R-A putem trgovinskog sustava MOST.

Izvor ZSE

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


Magma d.d. – Uvrštenje u Službeno tržište (2007-08-03) Dana 06. kolovoza 2007., u Službeno će tržište biti uvrštene redovne dionice Magma d.d. iz Zagreba. Trgovina predmetnim vrijednosnim papirima počet će u istog dana (06. kolovoza 2007. godine) pod burzovnim simbolom MGMA-R-A putem trgovinskog sustava MOST. Izvor ZSE

i bilo je vrijeme

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


Magma d.d. – Uvrštenje u Službeno tržište (2007-08-03) Dana 06. kolovoza 2007., u Službeno će tržište biti uvrštene redovne dionice Magma d.d. iz Zagreba. Trgovina predmetnim vrijednosnim papirima počet će u istog dana (06. kolovoza 2007. godine) pod burzovnim simbolom MGMA-R-A putem trgovinskog sustava MOST. Izvor ZSE

Znači ode u ponedjeljak u nebo…[smiley2]

Ma ne…samo do 400…moja skromna procjena…a kako prvi dan nema blokade…vrlo realna.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Kolega ja pretpostavljam da će biti negdje između [color=blue]350-420 kn[/color]


Kolega ja pretpostavljam da će biti negdje između [color=blue]350-420 kn[/color]

Ko kome pivu?[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

matrix90:
” Kolega ja pretpostavljam da će biti negdje između 350-420 kn”

Ko kome pivu?smiley2

….biće da je Prima pivo…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


matrix90: ” Kolega ja pretpostavljam da će biti negdje između [color=blue]350-420 kn[/color] ” Ko kome pivu?[smiley2]

[smiley2]

Ma kolega čujte mene najviše zanimaju one 1. transakcije.. onda možemo na pivu…

New Report

Close