MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Paco: ” iskreno govoreći, tko proda ispod 4XX kn, je blesav![smiley2] ” [smiley2][smiley2][smiley2]

Potpisujem [smiley2]

Izgleda da će oni famozni nalozi uskoro biti Magmina stvarnost!
[smiley2]

La vita e bella!


Izgleda da će oni famozni nalozi uskoro biti Magmina stvarnost! [smiley2]

Na prodaji da.
Mene kupnja brine…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Posejdon: ” Izgleda da će oni famozni nalozi uskoro biti Magmina stvarnost! [smiley2] ” Na prodaji da. Mene kupnja brine…

Pri upisu interes iskazan za magmine dionice je bio:

1) 4,8 PUTA veći od ponude za individualne investitore
2) 5,5 PUTA veći od ponude za institucionalne investitore.

Mora da su svi oni opalili zeku peku….[smiley2]

La vita e bella!

da, ali pri upisu je cijena bila max 238, a sad je druga prica 🙂

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]


da, ali pri upisu je cijena bila max 238, a sad je druga prica 🙂

A zavisi kako gledaš na stvar…[smiley2]

Sada više nema gornjeg limita, a to mnogima raspaljuje maštu. [smiley2][smiley2][smiley2]

Ma bit će sve dobro….

La vita e bella!


da, ali pri upisu je cijena bila max 238, a sad je druga prica 🙂

Da druga je priča, samo pitanje je tko će biti spreman dati 4xx kn za ovu dionicu???
[smiley1]

da dobro… bolje ne moze [smiley2]
samo, sad mi je timing cak i bitniji od cijene… ako ne prodam na vrijeme, bojim se da ce mi pobjeci jedan dugi vlak…

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]


blueman: ” Posejdon: ” Izgleda da će oni famozni nalozi uskoro biti Magmina stvarnost! [smiley2] ” Na prodaji da. Mene kupnja brine… ” Pri upisu interes iskazan za magmine dionice je bio: 1) 4,8 PUTA veći od ponude za individualne investitore 2) 5,5 PUTA veći od ponude za institucionalne investitore. Mora da su svi oni opalili zeku peku….[smiley2]

Znam, ali malo je teze sada staviti na bid milijune kuna koji fondovi nisu ukucali u MAGMU na 400+.
A dolazi i INGRA i HT i ATGR je blizu.
Znam, ima se casha kao pljeve ali ipak…
Bila nam je Magma skupa na 238 (ja sam analizirao i rekao da je OK, skupo ali ne sada bolesno).
Onda se gadno Fizulic zeznuo ako ce se fondovi krcati na 400.
Da ce ici gore jako prvi dan ici ce.
Sindrom CROR.
A onda tko brzi taj trzi..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Na prodaji da. Mene kupnja brine…

imaš brige? nedavno si govorio kako je odlična investicija a sad si u brigama
nije lijepo tako manipulirati ljudima
i to još s godišnjeg

Dajte maknite te naloge sa prodaje, nema trzenja dok ZSE ne kaze.
Sad sam se cuo sa brokerom i covjek nije imao vremena za nista jer stavlja hrpu naloga na prodaju a trgovine nema i jos se nalozi mijenjaju svako malo a nema nikakve trgovine, cemu zasto, nemam pojma..
Inace nitko ne prodaje ispod 300 ali zanima kolika ce biti kupnja..
A bit cemo pametniji kroz par dana..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


blueman: ” Na prodaji da. Mene kupnja brine… ” imaš brige? nedavno si govorio kako je odlična investicija a sad si u brigama nije lijepo tako manipulirati ljudima i to još s godišnjeg

Bez brige, kada fondovi krenu prvih nekoliko dana, neće ostati puno paketića

New Report

Close