MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas zvao SDA jerbo sam izgubio PIN. Izmedju ostalog pitao kad magma izlazi, kazu zadnja informacija im je 6.8.


Posejdon nam bacio lopticu i makno se s foruma [smiley4] Broker mi na moru a brokerica u zamjeni veli da se nalog ne može pravovaljano zadati dok dionica ne bude izlistana na burzi.[smiley10] Možda imamo malo velike oći a bogami i očekivanja a opet možda…[smiley8]

Posejdon je tu i nadzire situaciju. [smiley2]

La vita e bella!


Danas zvao SDA jerbo sam izgubio PIN. Izmedju ostalog pitao kad magma izlazi, kazu zadnja informacija im je 6.8.

Ma ovi su ludi! Pa to je mjesec dana od uplate!#$)?”%

What we've got here is a failure to communicate...


LookaBorna: ” Posejdon nam bacio lopticu i makno se s foruma [smiley4] Broker mi na moru a brokerica u zamjeni veli da se nalog ne može pravovaljano zadati dok dionica ne bude izlistana na burzi.[smiley10] Možda imamo malo velike oći a bogami i očekivanja a opet možda…[smiley8] ” Posejdon je tu i nadzire situaciju. [smiley2]

Mudro mudro ulagaći se već ponadali dobiti od 66 %,
već vidim da se ispod 330-350 nebude tak puno tržilo
[smiley7]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Posejdon je tu i nadzire situaciju. [smiley2]

Bravo majstore, kak je rulja naivna, baciš im udicu i čekaš… Svaka čast.

Knjige i kava

ja zadovoljan i sa 329

Vidim puno novih faca na ovoj temi….samo probajte dati ovu dionicu jeftino[smiley11][smiley11][smiley10][smiley11][smiley10][smiley11][smiley10][smiley11]


ja zadovoljan i sa 329

Hmmm kolega 329,293 ili 392 zašto uopće prodavati?
Već imamm lombardni kredit u PBZ -u na osnovu zaloga fonda pa ću tak i sada…[smiley2]
Dionica prve kotacije s percepcijom rasta i širenja na Mađarsku, Rum, Bug… pa kad slože stožer u Jaski smanje distributivne troškove (najslabija karika) …
PBZ, ZABA,HPB, VABA, PDBA… lijepo daju margin ili lombardne kreditiće uz zalog dionica s 8-11% kamata a magma će u godinu dana sigurno raditi više[smiley1]
Šefica Biba i Gogo kod mogucih korekcija budu pazili na održati stabilnu cijenu dionica jer oni ne gube 1000-2000 kn već desetke ili stotine milijuna [smiley8]
Ak Fižuličevi možda požele novu jahtu neće na burzu već će fondu uvalit a tad im nije svejedno vrijede li 300 ili 600 kn
[smiley2]
Financijsko izvješće dolazi u rujnu (veli PR menager ) kad i T-HT pa zašto da me neko ucjenjuje da moram prodat za T-HT kad mogu lovu dić i po drugim shemama.
[smiley9]
Finacijski savjetnik AWD-a bi kao veliki stručnjak savjetovao obvezničke i novčane fondove tak da je sve to relativno,
…a nisu svi rođeni da budu milijunaši…
Jači sam od Šukea i Linića zajedno a Polančec mi je frend[smiley2][smiley11]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Najljepše molim kolegu Anonimca da mi se javi na PM jer mu putem maila nikako ne mogu odgovoriti na upit. Stalno javlja “failure notice”.
Hvala

La vita e bella!

iskreno govoreći, tko proda ispod 4XX kn, je blesav![smiley2]

Čekam HEP....


iskreno govoreći, tko proda ispod 4XX kn, je blesav![smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

iskreno govoreći, tko proda ispod 4XX kn, je blesav!

….prije će da bude…..ko kupi iznad 250 magarac…!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close