MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel se ovo POSEJDON zajebaje ili je ovo istina?

[smiley2][smiley2]

Ha,Ha[smiley2]
Pa nismo toliko ludi[smiley7]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Evo stavio i ja svoja 43 na prodaju. Nalog mi još nije odobren. Mogu li se nalozi odobriti prije početka trgovanja?

Sjećam se da je kod Ine ekipa postavljala naloge prvi dan na 2800 i da su skoro na toj visini prolazili. 😉 Da ne vjerujemo ne bismo to radili.

What we've got here is a failure to communicate...


Evo stavio i ja svoja 43 na prodaju. Nalog mi još nije odobren. Mogu li se nalozi odobriti prije početka trgovanja?

Po kojoj cijeni prodaješ ako se smije znati kolega?[smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

4XX

APP

What we've got here is a failure to communicate...

mislim da kolega Posejdon ima sposobnost gledanja u budućnost…..ali tamo negdje za godinu dvije[smiley2]

Što leži ne bježi

Ja nažalost imam samo jedan paket od 43 dionice i ne mislim ga prodavati ispod 500 kuna.Nisam bio dovoljno pametan da uzmem dionice na tuđe ime pa mi je skoro 60 tisuća kuna stajalo kod Fižulića na računu tri djedna.čovjek je dobio beskamatni kredit.Nadam se da će mi se ova investicija isplatiti.Koliko vidim nitko ne misli prodavati ovu dionicu ispod 430 kuna.

Bolje živjeti cijeli život kao bogataš nego sedam dana u bijedi! www.glazbeni-oglasnik.com

evo, stigla i meni obavijest od SDA [smiley13]

da mi je kupit postu pa ih likvidirat

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

Posejdone, morski zaje-antu…
[smiley11]

hate red


Koliko vidim nitko ne misli prodavati ovu dionicu ispod 430 kuna.

Nitko je ne misli ni kupovati po toliko… [smiley1]

Ma ljudi moji, Posejdon vas zeza.
Ovo su nalozi od Diokija. Evo novije stanje u att. Nalog od 106 dionica po 416 još stoji.
Nitko normalan neće Magmu kupiti po 400 kn pvi dan. Ako netko hoće ja mu prodam odmah.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

Posejdon nam bacio lopticu i makno se s foruma [smiley4]
Broker mi na moru a brokerica u zamjeni veli da se nalog ne može pravovaljano zadati dok dionica ne bude izlistana na burzi.[smiley10]
Možda imamo malo velike oći a bogami i očekivanja a opet možda…[smiley8]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close