MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo sam sam sebi pomogao i zvao Magmu , pa da podjelim i s ostatkom forumskog pučanstva.

Kaže teta da se ne čeka njih nego SDA, te da ne vjeruje da će biti trgovanja u ovom mjesecu, već da misli da će to biti početkom idućega.


Ne mogu vjerovati da do sada nisu sigurni kojega će datuma početi trgovanje, pa to je krajnja neozbiljnost od strane koga god tko je za to odgovoran.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

james, 26.07.2007. u 14:56
Ne mogu vjerovati da do sada nisu sigurni kojega će datuma početi trgovanje, pa to je krajnja neozbiljnost od strane koga god tko je za to odgovoran.

Tocno, ali vazno je da su oni pare skupili, a mi ostali mozemo da cekamo na svoju zaradu. [smiley5]


strategos, 26.07.2007. u 15:00
Ne mogu vjerovati da do sada nisu sigurni kojega će datuma početi trgovanje, pa to je krajnja neozbiljnost od strane koga god tko je za to odgovoran.
Tocno, ali vazno je da su oni pare skupili, a mi ostali mozemo da cekamo na svoju zaradu. [smiley5]
[/quote]

Ne znam za tebe, ali ja mogu čekati. Nakon ponedjeljka i utorka, tržište se malo hladi. A tko je kriv za sporost? Osobno, ne vjerujem da je problem u SDA.

A čemu sva ta žurba……MAGMA će međuvremenu ojačati te dionica poskupjeti……[smiley2]

na 4300 sve prodajem...

james:

knish, 26.07.2007. u 15:56
Ne mogu vjerovati da do sada nisu sigurni kojega će datuma početi trgovanje, pa to je krajnja neozbiljnost od strane koga god tko je za to odgovoran. ”
Tocno, ali vazno je da su oni pare skupili, a mi ostali mozemo da cekamo na svoju zaradu. [smiley5]

Ne znam za tebe, ali ja mogu čekati. Nakon ponedjeljka i utorka, tržište se malo hladi. A tko je kriv za sporost? Osobno, ne vjerujem da je problem u SDA.
[/quote]
Vidiš, to je zanimljiv teorem.. Najbolje je pustit dionicu na slobodno tržište u trenutku kada vlada euforija, radije nego dok vlada medvjeđi sentiment. Sad bih se složio sa sumnjom da je sve to zbog sporosti SDA, baš da oni to ne mogu proknjižiti u tom vremenu, pa gajde mu, imaju kompjuter
A opet, možda svi čekaju Maggie sa vagonima casha pa ponestaje potražnje za ostalima [smiley2][smiley2]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

ja imam veze u SDA-u i pouzdano znam da sutra do 11 bude upisano[smiley6]
nego umjesto ovakvih strahova da je nekom mama pospremila pin jel se raspolaže informacijama o poslovanju u prvom polugodištu, barem prvom kvartalu 2007?
mislim o tome bi trebalo ovisiti zainteresiranost ulagača i kretanje cijena…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


ja imam veze u SDA-u i pouzdano znam da sutra do 11 bude upisano[smiley6]
nego umjesto ovakvih strahova da je nekom mama pospremila pin jel se raspolaže informacijama o poslovanju u prvom polugodištu, barem prvom kvartalu 2007?
mislim o tome bi trebalo ovisiti zainteresiranost ulagača i kretanje cijena…

To ćemo vidjet uskoro, prva kotacija između ostaloga znači da se oštrije sankcionira kašnjenje sa objavama FI

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

” To ćemo vidjet uskoro, prva kotacija između ostaloga znači da se oštrije sankcionira kašnjenje sa objavama FI
[/quote]
Vidiš mene ne veseli ako će nekog oštrije sankcionirati i razmišljanja baš mi drago ako susjedu crkne krava već me raduje ako moja dobi teleka.
[smiley11]
Ima li netko pouzdanu informaciju do kada su J.D.D iz prve kotacije obavezni dostaviti FI na burzu s naglaskom da je Magma listana u trećem kvartalu što možda ne obvezuje na objavu za prvo polugodište već izvješća od vremena kada kotira na burzi?
To su podaci koji će potaknuti investitore da kupuju ili prodaju odnosno IPO i prospekt je bio transparentan ili navlakuša[smiley10]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

SDA
26.07.2007

Poštovani,

u skladu s člankom 87., a u svezi s člankom 88. st. 2. Pravila Središnje depozitarne agencije d.d. (dalje: Agencija) i Rješenja Trgovačkog suda u Zagrebu od 20. srpnja 2007. godine, broj: Tt-07/8499-2, obavještavamo vas da je Agencija dana 26. srpnja 2007. godine za društvo MAGMA d.d. (dalje u tekstu: Društvo) obavila u sustavu Agencije upis povećanja temeljnog kapitala Društva.

Društvo je na Glavnoj skupštini dana 28. ožujka 2007. godine donijelo odluku o povećanju temeljnog kapitala izdavanjem novih dionica u svrhu inicijalne javne ponude.

Temeljni kapital povećan je izdavanjem 360.000 novih redovnih dionica oznake MGMA-R-A pojedinačnog nominalnog iznosa 10,00 kn.

Na taj način temeljni kapital je povećan s iznosa od 45.141.600,00 kn za iznos od 3.600.000 kn, tako da ukupni temeljni kapital nakon povećanja iznosi 48.741.600 kn i podijeljen je na 4.874.160 redovnih dionica oznake MGMA-R-A pojedinačnog nominalnog iznosa 10,00 kn.

Što leži ne bježi

Kolega “magare007” ovo je post za neka bivša vremena, možda su ovo preteške teme za Vas.
Mislim ničim izazvani pošaljete imformaciju ne staru već za pohranit u muzej.
Neka neka treba nama i takvih ulagača da kupuju po 400 ili više[smiley8]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

UPISANE DIONICE MAGME U SDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!


UPISANE DIONICE MAGME U SDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Da li to znaci da sutra ujutro mogu nazvat svog brokera i reci mu da ih registrira na sebe?

New Report

Close