MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jednostavno odeš u SDA sa osobnom i za 3 minute bez ikakve naknade dobiješ svoj PIN. Čudi me da od starijih forumaš niko to nezna, ili samo ja gubim PIN stalno hahaha[smiley2]

nisi jedini i ja gubim pin i nemam pojma di mi je[smiley2]

Evo prepiremo se ja i prika on veli magma prvi dan 257 a ja 277 ko je bolji prognozer?

Evo prepiremo se ja i prika on veli magma prvi dan 257 a ja 277 ko je bolji prognozer?

….na 10 000 kn uloženih novaca zaradićete cca. 1000 kn…….jel vrijedilo. pitat ćete se, s tim da se uvijek može i okrenut dionica i krenut prema dolje……

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Evo prepiremo se ja i prika on veli magma prvi dan 257 a ja 277 ko je bolji prognozer? ….na 10 000 kn uloženih novaca zaradićete cca. 1000 kn…….jel vrijedilo. pitat ćete se, s tim da se uvijek može i okrenut dionica i krenut prema dolje……

Ima nas koji to mislimo držati dulje od jednog dana. 🙂

Jel provjerio tko u sda upis dionica Magme na svoje ime, kakva je situacija?

ja danas provjerio u 10 sati na e-računu još ništa,pratim svaki dan.Al su spori.

jel ide više ta magma, prije će izbori nego ova dionica na tržište

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

[quoteEvo prepiremo se ja i prika on veli magma prvi dan 257 a ja 277 ko je bolji prognozer? ][/quote]
Nedam je ispod 300 nikome, a toliko se nadam da ce bit vec prvi dan[smiley1]

Ja provijerio u 12.10 min i još ništa…..

na 4300 sve prodajem...

Zna li se hoće li trgovanje biti na Mostichu ili ATM-u?

Evo pogledao sam upravo i vidim da ima ticker na Mostichu….. valjda će onda biti na mostu.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Zna li se hoće li trgovanje biti na Mostichu ili ATM-u?

Evo pogledao sam upravo i vidim da ima ticker na Mostichu….. valjda će onda biti na mostu.


Vjerojem da će biti MOST, radi se o prvoj kotaciji zg burze

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Evo sam sam sebi pomogao i zvao Magmu , pa da podjelim i s ostatkom forumskog pučanstva.

Kaže teta da se ne čeka njih nego SDA, te da ne vjeruje da će biti trgovanja u ovom mjesecu, već da misli da će to biti početkom idućega.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close