MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni stigao povrat love za jedan paket!!!!!!! [smiley2]

La vita e bella!

ZAHEB!!!!

Krivo sam vidio!!! Mantalo mi se pred očima pa sam vidio jednu nulu više.

Dakle, još ništa od mojih parica. [smiley6]

La vita e bella!


ZAHEB!!!!

Krivo sam vidio!!! Mantalo mi se pred očima pa sam vidio jednu nulu više.

Dakle, još ništa od mojih parica. [smiley6]


treba smanjiti alkoholna pića i sve će biti u redu!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Bogovima je sve dozvoljeno, bože Posejdone samo ti okreni po ovoj žezi koju pivu, lova če se vratiti i ovako i onako.[smiley7]

Još ništa.

[smiley6]

Eto lovica stize, ali jos nitko ne zna sigurno kada ce MGM-a na burzu. Pa jel moguce d se ne zna tocan datum. 31.7. ili 24/25. 7. kako su meni jednom rekli, ali… Ako netko zna sigurno please nek javi.

a možda i 8.mj…………..

U Templtonu, naravno, odbijaju procjene da je dionica Magme preskupa, no priznaju – na londonskoj (burzi) bi cijena morala biti značajno niža.

Poslovni dnevnik, Investitor.

Bio danas u ZABI, a oni mi pokazali ovo…

Ako je rok povrata 5 dana,zašto ZABA ne bi okretala tih milijardu kuna još tri dana,pa nam svima novac vratila zadnji dan?Logično,zar ne?[smiley1]


U Templtonu, naravno, odbijaju procjene da je dionica Magme preskupa, no priznaju – na londonskoj (burzi) bi cijena morala biti značajno niža. Poslovni dnevnik, Investitor.

Evo počinju fondovske igre bez granica. Svaki IPO ista priča: cijena je previsoka, dionica precijenjena. A naloge na kupnju uredno stavljaju. E fondovi tko vas ne zna skupo bi vas platio.[smiley1]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Iz časopisa JDD – članak “Magma, uvertira za IPO-jesen”

U .rar u je slika, pakiram u .rar zbog trenutnih “nemogućnosti” popup prozora da prikazuje tako velike stranice, no za neupućene kada je nemoguće vidjeti cijelu sliku u popup prozoru tu sliku desnim klikom na miš može se snimiti na recimo “desktop” da bi lakše našli snimljeno i tada u Win. pic & fax viewer-u se može pogledati cijela slika…
No da izbjegnem od “slabije kompjuterski potkovanih” kritike kako se “ne može” vidjeti cijela slika spakirao sam to u .rar datoteku… za skidanje

New Report

Close