MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dragi kolega, nismo mi to napravili hrabro nego iskusno [smiley2][smiley2]
moj target je malo veci… 50-70%, do kraja kolovoza.


Kao da si ti mogao znati…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Slažem se s kolegom superhero da samo oni koji su bili lakomisleni sada kukaju. Mislim, mogli su predvidjeti da će se limit smanjiti par na 50% onoga što je pisalo u prospektu. Ako su i malo bili među ljudima mogli su to shvatiti. Pa ja sam na placu čuo da kumice o sudjelovanju u IPOu Magme pričaju, a ako one o tome pričaju koliko je tek onih koji su davno odlučili da ulaze. Investiranje nije samo FA i TA, nego i osluškivanje očekivanja drugih sudionika. Jedno bez drugoga ne ide.

Što se tiče očekivanja zarade, očekujem zaradu. Koliku? To ću znati kada vidim kako će krenut trgovina u prvim danima.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Al se sada pamet prosipa…..

Kruha i dionica.....

pa rekli su da gornja granica nije fiksna[smiley1][smiley1]

salim se… prvi dan nisam znao, i uplatio sam koliko sam mislio uloziti… ali zadnji dan se vidjelo kuda ide prica… i u pol 4 sam odveo starce u banku po jos 2 manja paketa… tako da sad opet imam koliko sam zelio [smiley2]

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]


ok, kolege, pitanje za nas koji se nismo bojali i koji smo hrabro upisali pakete na vise osoba, koliki prinos ocekujete i u kojem roku?[smiley1] ja ju ne dam ispod 30-40 posto..prevelik je interes fondova, iako je preskupa.

Treba čekati i biti strpljiv. Meni se nikud ne žuri, a tržište će reći svoje.

Knjige i kava


…Kao da si ti mogao znati…[smiley2][smiley2][smiley2]


…evo vam mog posta od 28.06….

…moja je procijena bila da bi se paketići mogli vrtiti od 7.000-10.000 kn…
[smiley2]

mogao sam – beholder mi je rekao
[smiley2][smiley2][smiley2]

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

Znači ca 100.000 građana je granica za ulazak fondova, ako će cijena biti ca 250 kn.

Trend is your friend.

Nisam pratio ako je već spomenuto.. koja je priča s onima koji nemaju otvoren SDA-račun. Hoće li dobit podatke prije početka trgovanja ili će opet bit sr… kao s Inom?? Koliko sam načuo ovaj put bi trebalo bit bez takvih propusta i sve bi trebalo biti rješeno prije trgovanja.. zna li netko pouzdano?

DA LI JE MOŽDA NETKO KOMENTIRAO KAKO ĆE POVRAT VIŠKA SREDSTAVA ZA MAGMU UTJECAT NA SITUACIJU NA TRŽIŠTU?


DA LI JE MOŽDA NETKO KOMENTIRAO KAKO ĆE POVRAT VIŠKA SREDSTAVA ZA MAGMU UTJECAT NA SITUACIJU NA TRŽIŠTU?

Je.

Kojeg datuma počinje trgovanje s ovom dionicom?


Kojeg datuma počinje trgovanje s ovom dionicom?

Krajem ovog mjeseca. Ostao mi u sjećanju datum 31.07. al ne znam od gdje.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

New Report

Close