Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dakle ZABA 2/2007 cijena 8000, 2/2008 cijena 10000 , 30% povecanje dobiti – valjda bar hold ako ne i buy [huh]

kolika je dobit po dionici za 2006 a kolika za 2007?
kladim se da nije u 2007 veća za 30% [rolleyes]

Heaven or Las Vegas

zmrklic:

Dakle ZABA 2/2007 cijena 8000, 2/2008 cijena 10000 , 30% povecanje dobiti – valjda bar hold ako ne i buy [huh]

kolika je dobit po dionici za 2006 a kolika za 2007?
kladim se da nije u 2007 veća za 30% [rolleyes]

Cjepidlako. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ok bio dokap [lol]
Ali ako se ne varam jest 20% , ovo je ipak dobar GFI valjda [rolleyes]


Ok bio dokap [lol] Ali ako se ne varam jest 20% , ovo je ipak dobar GFI valjda [rolleyes]

je dobar je, ali iskreno da nisam riješio zabu na 12,5 i 12 sada bi ju na Tvojem mjestu riješio i piknuo nešto trenutno povoljnije, prilika koliko hočeš, zaba je jedna od rijetkih dionica koja je samo okrznuta u ovom derneku od NY do sada (ISTT da ne spominjem), naravno da se Asko neće složiti za zabu

ne nagovaram nego samo kažem što bih ja napravio da već nisam [wink]

Heaven or Las Vegas

molim moderatora da zadnjih par poruka premjesti na prikladniju temu da medvjedima ne kvarimo bal vampira

Heaven or Las Vegas

U ovakvom marketu ne bi sad prebacivao iskreno, dokupio sam na 9500, i sad cu drzat. ISTT sam prodao na 470, to i PLAG mi je donijelo cak zaradu u korekciji od 15%.


Medvjedi gdje ste? [wink]

Ma mjerkam iz prikrajka ali i ovo na dnevniku što Koštunica prijeti o protumjerama protiv KOSOVARA,
pa i FTSE i DAX završili u minusu a ameri se crvene totalno i ponovno pesimizam ondje prevladava..moglo bi biti sutra i sljedeći tjedan cike kod naših bikova, samo da ne bi ostavili na kraju i rogove od silnih naleta ali u prazno..[thumbsup]

Međedi kako objašnjavate današnju letargiju? Očekuje li se novi bull trap ili odma oštro down? Danas je bio totalno čudan i (uz iznimku todexa nezanimljiv) dan. Izgleda kao da je i “malima” ponestalo municije ili su postali malo oprezniji na kupnji. Kakva je vremenska prognoza za sutra?


. Kakva je vremenska prognoza za sutra?

Bit će kiše a moglo bi biti i oluje.

PS

Nisam međed ali su me cjepili

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

krejzihors:

. Kakva je vremenska prognoza za sutra?

Bit će kiše a moglo bi biti i oluje.

PS

Nisam međed ali su me cjepili

Oluje??? Pa ne budi skroman! [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234


Medvjedi gdje ste? [wink]

Još mi samo oni ovde fale!!!!!![bye][lol] [pray][wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ivek123:

Medvjedi gdje ste? [wink]

Još mi samo oni ovde fale!!!!!![bye][lol] [pray][wink]

Ma nisam ja pravi medo nego panda.

skype - ivek1234

New Report

Close