Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://money.cnn.com/2008/02/14/news/economy/bernanke_paulson/index.htm?cnn=yes

http://edition.cnn.com/2008/BUSINESS/02/14/switzerland.ubs.ap/index.html

Evo jedna dobra jedna losa od mene

U šumi su.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


U šumi su.

A možda su ipak u bunaru…?
[huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

valentine:

U šumi su.

A možda su ipak u bunaru…?
[huh]


Medo vreba Ledo…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Medo vreba Ledo…[smiley]

Ne, nego Ledo je VEC medo a ima ga i u znaku…. [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

……..privremeni nerevidirani podaci za poslovne banke na dan 31. prosinca 2007. koje je danas objavila Hrvatska narodna banka……..

Po bruto dobiti prednjače Zagrebačka banka (Zaba) sa gotovo 1,4 milijarde kuna i Privredna banka Zagreb (PBZ) sa 1,1 milijardom kuna bruto dobiti. Tako je udio Zabe u ukupnoj dobiti banaka iznosio 27,2 posto, PBZ-a 22,3 posto, pa se na te dvije vodeće banke odnosi gotovo polovica ukupne prošlogodišnje bruto dobiti svih banaka u Hrvatskoj.
Obje su u odnosu na godinu prije ostvarile rast dobiti – Zaba za 29,4 posto, a PBZ za 10,2 posto.

Oce mi ZABA pobjec MEDI [lol]


Po bruto dobiti prednjače Zagrebačka banka (Zaba) sa gotovo 1,4 milijarde kuna

Bitno da je Njofra istovario sve dionice…..[shocked][shocked]

skype - ivek1234

Dobit ce nove jeftino, Coviceva skola [undecid]

Bitno da je Njofra istovario sve dionice…..[shocked][shocked]


Treba mu za dokap…[smiley] a možda je u šumi…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

IVEK pa ti svakom loncu imas poklopac pa covjece statije ima nekoliko ili drukas ili se bunis smiri se malo .EVO JA CU TI DAT SAVJET————ako si u kesu imas jos iducu sedmicu da se ukrcas ako mislis uc jeftino , ja idem u dokup u ponedeljak i utorak . ovo nije nagovor vec moje misljenje a jesam li bijo u pravu pokazace vrjeme u roku od 10 dana.[proud]


zmrklic: ” Po bruto dobiti prednjače Zagrebačka banka (Zaba) sa gotovo 1,4 milijarde kuna ” Bitno da je Njofra istovario sve dionice…..[shocked][shocked]

a možda je ipak riječ o bunaru….možda svake godine za postignuti rezultat dobije izvjestan broj dionica pa
mu tak svejedno, bolje mu je prodat dok god ne plaća porez na to..
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Dakle ZABA 2/2007 cijena 8000, 2/2008 cijena 10000 , 30% povecanje dobiti – valjda bar hold ako ne i buy [huh]

New Report

Close