Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://finance.yahoo.com/indices?e=nasdaq

ZAGREB (Croatia), February 11 (SeeNews) – Croatian share indices dropped further on Monday, for a fifth time in as many trading days, amid massive selling on volatile domestic market, brokers said.

“The beginning of the trading week brought another embarrassing experience for investors,” said Zeljko Bunjevac, an analyst with consultancy Fima Fas.

Intraday, the 32-share Crobex index lost more than 6.0% and one more knock-out certificate became worthless to its owners as its strike price was at the 3,900 level of the Crobex, he said. These certificates, similar to baskets of shares, have set highest and lowest levels of the index and are being issued by several big Western banks.

After this sharp decline in the morning, the benchmark erased part of losses and closed at 4,017.9 points, down 2.20% from Friday and its lowest level since March last year. The Crobex was down 1.34% on Friday after a volatile trading session marked by continued sell-off.

From a technical point of view, it seems that the Crobex has entered an “oversold” territory, the analyst said.

The Croemi 20-share index, calculated by commercial bank Raiffeisenbank Austria, shed 1.96% to 3,311.24 points. The narrowest CROX index of the 10 most traded stocks on the Zagreb Stock Exchange, launched by the Vienna Stock Exchange, was down 1.40% in euro terms to 2,086.60 points.

Turnover in floor trading on the Zagreb bourse was 127 million kuna ($25.3 million/17.5 million euro), relatively high and almost unchanged from 135.5 million kuna on Friday.

Having fallen intraday, blue-chip telecommunications company T-HT ended 1.09% higher at 294.98 kuna, on the largest daily turnover, 27 million kuna.

Fast moving consumer goods distributor Atlantic Grupa fell 0.8% to 808 kuna closing on 8.6 million kuna of turnover. Blue-chip oil and gas company INA lost 4.46% to 2,207 kuna on 6.9 million kuna of tunrover.

All four shipping companies that are members of the Crobex – Atlantska Plovidba, Uljanik Plovidba, Jadroplov and Tankreska Plovidba – ended lower, in a range from 0.5% by Tankerska to 2.31% by Atlantska, shrugging off a recovery of the Baltic Dry Index.

The fixed-income Crobis index lost 0.13% to end at 95.66 points.

(1 euro=7.2762 Croatian kuna)

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


Vaš link ne bojte se, povijest je najbolja učiteljica života.

Centurione crni sine, daj deder prilozi i sliku srusenih mostova na Dunavu… a imas milijun drugih argumenata zasto bi trziste trebalo padati a ti slijedis politicku skolu iz Kumrovca…

Eto toliko kad vec pricas o povijesti koja je uciteljica zivota…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Centurion je zakon, uvijek tocno pokaze netocne podatke, posebno s fundamentalnim pokazateljima,
tko ne zna ni to- zahebe se

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Centurion je zakon, uvijek tocno pokaze netocne podatke, posebno s fundamentalnim pokazateljima,
tko ne zna ni to- zahebe se

Kolega, dobro je da ste Vi stavili ispravak svih tih točnih netočnih podataka tako da sad svi imaju uvid u iste. Moja duboka isprika.

A sto te ima ispravljati kad tupis o tamo nekom Kosovu, to sam ja ucinio, na sto se nisi naravno osvrtao. Ja sam uvijek za konstruktivne natpise, no ovo s Kosovom je obicna bedastoca…

jedino ako nisi mislio da ce BLSC profitirati s time (mozda i FNCV te Spacva) jer ce izvoziti balvane na Kosovo…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

izgleda da puno vas živi u nekom svom filmu pretpostavljajući da smo mi otok na koji ništa ne utječe.
to ima za posljedicu da ste u debelim minusima, jer u pravo vrijeme niste u mogućnosti donijeti ispravnu odluku na temelju dostupnih podataka.
Vaš link
Vaš link

evo pa sami usporedite podatke od Centuriona i ovoga. Mislim da je objavljeno na isti dan,…I onda da li je fer prikazivati netocne podatke?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

ja iskreno kažem ,čučim u brlogu i čekam,lovica je spremna,samo trebam odabrat vrijeme,a kako vidim kretanje,iako laički gledam,piše mi sedobro.

Ne mozes fulat. Nakon nedjelje (Kosovo!), krecemo…U utorak oko 14:30h (faxevi do deset i od dan prije) lagano na bidu, shopingiram za slijedeci bulltrap.[lol]

Medvjedi gdje ste? [wink]

skype - ivek1234

http://www.bhbusiness.ba/pravila-za-trgovinu-dionicama

New Report

Close