Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas u medvjeđem brlogu niti jedan post nekog od medvjeda (kako se sami vole nazivati)!
Zašto?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Danas u medvjeđem brlogu niti jedan post nekog od medvjeda (kako se sami vole nazivati)! Zašto?

javio mi Real Bear da je prodao prava na Brlog nekome od bikova, .ebiga, mora i on od nečeg živjeti
[wink][smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


krpa: ” Danas u medvjeđem brlogu niti jedan post nekog od medvjeda (kako se sami vole nazivati)! Zašto? ” javio mi Real Bear da je prodao prava na Brlog nekome od bikova, .ebiga, mora i on od nečeg živjeti [wink][smiley]

[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Danas u medvjeđem brlogu niti jedan post nekog od medvjeda (kako se sami vole nazivati)!
Zašto?

Ja ratujem u bikovim gnjezdu – “oporavak” burze!!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

For the record – medvjed sam veci nego ikad! [wink]

skype - ivek1234

Ivek, hsp-ovac a medvjed?
Nekako mi ne ide zajedno. Možda samo, oprezan investitor.[thumbsup]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Ivek, hsp-ovac a medvjed? Nekako mi ne ide zajedno. Možda samo, oprezan investitor.[thumbsup]

Pustite Iveka spasio mi lovu,prodao sam 60% portfelja prije ovog ludila,imaš nos Ivek
[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ivek, hsp-ovac a medvjed?
Nekako mi ne ide zajedno. Možda samo, oprezan investitor.[thumbsup]

Mislim da grijesim. Charlie Brown je rekao da je doslo do preokreta trenda!!! “Siguran” sam da je tako ali i malo sam priglup pa ostajem u cashu. [cool]

skype - ivek1234

Pravo da vam velijem, nemam puno toga više za reći pa bolje šutiti mi smo svoje rekli prije mjesec i više dana pa tko je poslušao poslušao. A vidim rastrčali se bikovi po cijelom forumu pa da im ne kvarim veselje.

Ali evo par misli… kad je bear market ponašanje koje diretno vodi u pučku kuhinju je :
* Prepasti se jako i prodati u panici kad pada.
* U nasrtaju ludila i optimizma početi kupovati u odbijancu (naravno po višim cijenama)
* u slijedećem propadu prodati još niže jer je sad panika već neizdrživa.
* I tako zavrtit par krugova po mogućnosti.

Opet ponavljam ono što sam rekao na prvoj stranici brloga, ako niste čeličnih živaca bježite s burze dok traje bear market, bilo da ste 100% u dionicama ili 100% u cashu. Ako svaki dan gledate ove šokove i turbulencije pelene su zagarantirane. [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Zašto?

kad počnemo pisat Crobex padne 25%, sad je mali predah, vidiš da nas Buffett malo gnjavi, bolje mu je da ide u mirovinu, šta se petlja tamo gdje mu nije mjesto[lol]
Slijedeći put kad zaronimo neće vam biti dosta ni 2 boce kisika.[lol]


pelene su zagarantirane. [wink]

Mislim da bi se uskoro isplatilo uloziti u uvoz navedenog proizvoda u Lijepu Nasu. Moglo bi ici bolje od pive, viagre i slicnih produkata.

Svi se busaju u prsa kako su procitali XXX knjiga. Pa neka lijepo ponovno procitaju karakteristike bear marketa.
Gledam malo CNBC i Bloomberg (televizije) i nije da mi se svidja ono sto pricaju.

skype - ivek1234

Ma nismo mi bear market. Tesko je reci da smo mi uopce market[lol]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Uh, odmah ste se digli.
Niti sam rekao da je kraj korekcije, niti kraj medvjeđeg trenda…

Samo velim, jedan dan burza malo gore, a vi odmah ušutili.
Ako ste pravi medvjedi, i još uvijek mirišete medvjeđi trend, jedan ovakav dan ne mora biti razlog za šutnju…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close