Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas je zavrsilo,
a kamo cemo sutra?
Meni se osobno ne svidja sto imamo neselektivni rast…

Do kraja tjedna ne selektivan rast a od sljedećeg selektivan[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH


danas je zavrsilo,
a kamo cemo sutra?
Meni se osobno ne svidja sto imamo neselektivni rast…

To mi je zanimljivo dok netko kaže neselektivni rast. Ti bi da samo tvoje dionice idu gore jer su one dobre a moje nisu? Bolje da je išlo neselektivno inače nebi porasle ili moje ili tvoje dionice. evo nije mi otišla gore Kaba i jdos. naprotiv, dolje. A ja baš mislim da su jaaako podcjenjene i puno ih imam.[undecid]

vipy:

danas je zavrsilo,
a kamo cemo sutra?
Meni se osobno ne svidja sto imamo neselektivni rast…

Do kraja tjedna ne selektivan rast a od sljedećeg selektivan[thumbsup]

Tako je. Od sljedećeg pojačati kabu, Hpdg, atln, eig, jdos, cror…[thumbsup]

GERONIMO
korisnik od: 20.04.2007.
lokacija:
broj poruka: 1170

vipy:
” danas je zavrsilo,
a kamo cemo sutra?
Meni se osobno ne svidja sto imamo neselektivni rast…

Do kraja tjedna ne selektivan rast a od sljedećeg selektivan[thumbsup]

Sutra idemo sa 5 % gore i nastavljamo današnji trend tko nije kupio dionice sutra mu je zadnja šansa.[rolleyes][rolleyes][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


GERONIMO korisnik od: 20.04.2007. lokacija: broj poruka: 1170 vipy: ” danas je zavrsilo, a kamo cemo sutra? Meni se osobno ne svidja sto imamo neselektivni rast… ” Do kraja tjedna ne selektivan rast a od sljedećeg selektivan[thumbsup] Sutra idemo sa 5 % gore i nastavljamo današnji trend tko nije kupio dionice sutra mu je zadnja šansa.[rolleyes][rolleyes][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Šef,

to si pročitao u Areni ili…

[lol] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Šef,

to si pročitao u Areni ili…

[lol] [lol] [lol]


Vikendova Vava

No respect

ne ubilježimo li sutra i u četvrtak pozitivu, nema ništa od ozbiljnog oporavka[lol] [lol]

imho

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


danas je zavrsilo, a kamo cemo sutra? Meni se osobno ne svidja sto imamo neselektivni rast…

bio je jednako neselektivan i pad, tako da zapravo niti je ono bio realan pad vrijednosti niti je ovo neki realan rast nego smo samo imali intermezzo za šišanje ovaca.


ne ubilježimo li sutra i u četvrtak pozitivu, nema ništa od ozbiljnog oporavka[lol] [lol] imho

Ne bih rekao. Sutra smo u plusu, a to je već dovoljno za promjenu trenda.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

meni više baš i nije žao što nisam bio jako pri cashu ovih dana pa nisam mogao u veliki šoping. mnogo je bilo ljudi koji su podlegli pritisku i atmosferi, prodali i ostali bez velikog dijela svoje ušteđevine. baš sam sada čuo jednu tužnu priču, da mi je čovjek bar prije rekao što ga muči nagovorio bih ga da ne prodaje.

to što su veliki sa svojom igrom napravili ovih dana nekim ljudima malo liči na ono: opiješ komade pa hajmo svi u redaljku.

nešto sam malo kupovao, ali ipak mi je nekako bolji osjećaj zaraditi zato što sam bolje od drugih skužio neku dionicu ili bolje analizirao oscilatore nego znati da sam je skoro badava pokupio od nekoga tko je bio na rubu živaca i drhtao pred ekranom svog kompjutera.


Pančo:

ne ubilježimo li sutra i u četvrtak pozitivu, nema ništa od ozbiljnog oporavka[lol] [lol] imho

Ne bih rekao. Sutra smo u plusu, a to je već dovoljno za promjenu trenda.[thumbsup]

a ako nismo hoćeš li onda pregristi jezik?

Ameri u velikom plusu a mi nastavljamo tim trendom[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Vaš link

New Report

Close