Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivek123:

valentine: ” Jel gotova korekcija ili? ” Po meni – not yet my friend.

ivek pa ti si pravi zaljubljenik u burzu. da sam ja kao ti u cashu i da kao ti znam da je još prerano za šoping, isključio bih se od burze na mjesec dana da ohladim glavu.

ali što je je, nitko ovdje nema tako dobar nos i osjećaj za tajming kao ti.

A ne, sada hladne glave mogu pratiti stvari i uciti. Ovo sto se sada dogadja po meni vec lagano spada u ekstrem a to se ne dogadja cesto.

skype - ivek1234

današnja nyse je bila iznenađujuća. vijesti kao ove iz AIG-a prije dva tjedna su izazivale paničnu rasprodaju i debele minuse. danas se burza brzo oporavila. kao da je pri kraju razdoblje kad se reagiralo (jako) samo na loše vijesti.


današnja nyse je bila iznenađujuća. vijesti kao ove iz AIG-a prije dva tjedna su izazivale paničnu rasprodaju i debele minuse. danas se burza brzo oporavila. kao da je pri kraju razdoblje kad se reagiralo (jako) samo na loše vijesti.

Da reagirali smo samo na crne vijesti

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ovo je po meni realan forecast:
sp500_earnings_2008.gif (6,61 KB, pregledano: 97x)

Ivek, gledam ovu tvoju slikicu i sjetih se savjeta i slikica sa hard kapitalizma neki dan (http://opcije.blog.hr/) i baš nešto zaključujem da smo trenutno ona zadnja slikica s hard kapitalizma koja kaže da se većina bear marketa završava 6-8 mjeseci prije izlaska iz recesije, ako je do nje uopće i došlo. Dakle, ameri nam više sranja neće raditi [thumbsup]. Još da “skockam” kako istu logiku primjeniti na naše tržište. Javi forecast crobexa ako imaš pa ćemo lako odrediti…eh, kad bi bilo tako jednostavno.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Ja mislim da bi moglo još malo dolje. Tehnički, 3800 vidim kao dno. Mada nisam neki pristaša tehničke analize, više sam fundamentalist [rolleyes].

u svakom slučaju, mesni se čini da može još malo dolje.

kad svi počnu pričati o recesiji kao prošlih dana, to je znak da je ona već uračunata u cijene. tržišta su uvijek korak naprijed od novinara, političara, ekonomista. isti princip kao onaj da treba postati medvjed kad i kumice na placu počnu o dionicama. a kad dođu prve loše vijesti kao sinoć AIG a danas Credit Suisse, a tržište usprkos tome raste, to je samo potvrda.

Kaže u vicu zec medi : “Gdje si medo da te ….”

[color=black][/color]

Nemrem izdrzati ali koja je to pjesma u kojoj je ovaj refren:

“ovce blejuuuu makaze zvekecuuuuuu” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234


Nemrem izdrzati ali koja je to pjesma u kojoj je ovaj refren: “ovce blejuuuu makaze zvekecuuuuuu” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

pjesma kojom se –ronje naslađuju…možda malo prerano[smiley]
Božemiprosti[pray],, al’ neki zaslužuju da im se rekne, makar potiho…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

psi laju, karavani prolaze..tko što zna..nitko ništa ne zna..krhko je znanje..

[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

danas je zavrsilo,
a kamo cemo sutra?
Meni se osobno ne svidja sto imamo neselektivni rast…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Nemrem izdrzati ali koja je to pjesma u kojoj je ovaj refren: “ovce blejuuuu makaze zvekecuuuuuu” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

To su ti Rokeri s Moravu, a pjesma ide ovako:” Sumadinka ovce sisa pripomaze Juradisa, ovce bleju makaze zvekecu…” E sad koje u nasoj pjesmi Sumadinka, a ko drzi ovce to ostavljam vama…[thumbsup]

New Report

Close