Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je po meni realan forecast:

na taj forecast pokupovo bi sve što mi dođe pod ruku! [cool]

ivek123:

Ovo je po meni realan forecast:

na taj forecast pokupovo bi sve što mi dođe pod ruku! [cool]

Sto ti i inace ne kupujes sve sto ti dodje pod ruku?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Jel gotova korekcija ili?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Jel gotova korekcija ili?

Po meni – not yet my friend.

skype - ivek1234


Po meni – not yet my friend.

Znao sam da ćeš se ti javiti.[smiley]

I meni se čini, ali samo zato što predugo traje pesimizam.

Gledao vijesti na HTV-u, zanimalo me kako su objavili 275 kuna HT, bogami, kataklizmički. Sad hoće li to utjecati sutra, bumo vidjeli.
Iako mi je čista pušiona na HT-u, moram priznati da nisam očekivao neke vrijednosti dionica. Potpuno iznenađen.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Trenutna zona potpore od 4.000 bodova bi trebala da nakratko zaustavi daljnje opadanje indeksa. Može se očekivati oporavak vrijednosti samo toliko da se popuni praznina oko 4.372 – 4.406 bodova.
CROBEX je već u opadajućem trendu i treba biti veoma pažljiv kada je u pitanju kupovina dionica jer svaki znak oporavka će najvjerovatnije biti kratkog trajanja.

Vaš link


Trenutna zona potpore od 4.000 bodova bi trebala da nakratko zaustavi daljnje opadanje indeksa. Može se očekivati oporavak vrijednosti samo toliko da se popuni praznina oko 4.372 – 4.406 bodova. CROBEX je već u opadajućem trendu i treba biti veoma pažljiv kada je u pitanju kupovina dionica jer svaki znak oporavka će najvjerovatnije biti kratkog trajanja. Vaš link

Ova zona potpore na 4.000,00 može biti jedino psihološka, a nikako ovakva kakva je nacrtana na ovom grafikonu.

I love the Smell of Profits in the Morning


valentine: ” Jel gotova korekcija ili? ” Po meni – not yet my friend.

ivek pa ti si pravi zaljubljenik u burzu. da sam ja kao ti u cashu i da kao ti znam da je još prerano za šoping, isključio bih se od burze na mjesec dana da ohladim glavu.

ali što je je, nitko ovdje nema tako dobar nos i osjećaj za tajming kao ti.

nakon što sam prije nekoliko dana odmoderiran (hvala) sad osjećam potrebu izraziti čuđenje što se kolegu fazana moderira.


Jel gotova korekcija ili?

I po meni ima još prostora za dolje ali je samo upitna taktika većih igrača(navlačenja,skriveni nalozi,plasirane vjesti…….)

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Trenutna zona potpore od 4.000 bodova bi trebala da nakratko zaustavi daljnje opadanje indeksa. Može se očekivati oporavak vrijednosti samo toliko da se popuni praznina oko 4.372 – 4.406 bodova.
CROBEX je već u opadajućem trendu i treba biti veoma pažljiv kada je u pitanju kupovina dionica jer svaki znak oporavka će najvjerovatnije biti kratkog trajanja.

Vaš link

Da, vrlo slicno je bilo na 4500. Dva tri dana borbe i klizno dolje. ovdje bi moglo biti slicno – danas je tako grebao po 38XX kao sto je onda grebao ispod 4500.

skype - ivek1234


E kolega Ivek pa znate i sami da burze negledaju sadašnjos već budućnost[cool]

Prvo moramo pregrmiti ove lose kvartale i ako se nista ne zakomplicira onda se moze ocekivati promjena trenda. IMHO:

skype - ivek1234

New Report

Close