Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da bit će jedino problem što će, jednom kad bude good news biti malo previše onih koji će poželjeti sell, samo tko će onda biti na kupnji?
[sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


da bit će jedino problem što će, jednom kad bude good news biti malo previše onih koji će poželjeti sell, samo tko će onda biti na kupnji?
[sealed]

Good news dolazi cijeli prvi mjesec, ali ga nitko nije čuo, zbog zaglušujuće tutnjave ljudske gluposti

Hell is Empty and all the Devils are Here


febo: ” da bit će jedino problem što će, jednom kad bude good news biti malo previše onih koji će poželjeti sell, samo tko će onda biti na kupnji? [sealed] ” Good news dolazi cijeli prvi mjesec, ali ga nitko nije čuo, zbog zaglušujuće tutnjave ljudske gluposti

glup je onaj koji na faktor ljudske gluposti nikad unaprijed ne računa
Mao Zedong

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Vidim ovdje je sve puno analitičara koji su prije 2 godine već predvidjeli da će baš prvi i drugi mjesec 2008. biti korekcija. Svaka čast. Uskoro ćete vidjeti sasvim drugačiju sliku, tonalitet će se značajno izmijeniti i nitko se više neće sjećati korekcije, dok ne dođe nova. Sve je isto, drukera ko u priči. Zapravo više nikog osim drukera ovdje niti nema. Nema smisla više pisati na ovom forumu, trla baba lan

Hell is Empty and all the Devils are Here

Vidim Ivek opet vučeš prema dolje što si opet sa minusom prodao[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

nisam druker, nisam analitičar (ako se i na mene ovaj gornji post odnosi), samo pišem onako kako gledam na trenutnu situaciju, oprosti ako sam tebe ili nekog drugog uvrijedio
[sad]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

procitao sam par stranica na ovoj temi, jos uvijek nista novo, samo se pocelo pricati kako je Hr trziste precijenjeno. Naravno da ima precijenjenih dionica i na ovim razinama, no na ovim cijenama ima nekoliko 10-aka dionica koje su smijesno jeftine.

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

..i ja tako mislim a napisao sam i koje su to po meni, no mislim da je taj post izbrisan

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Vidim Ivek opet vučeš prema dolje što si opet sa minusom prodao[thumbsup]

Zaigor sam se onaj dan sasvim nepotrebno. Izletio u roku od 48 sati ali minus je bio opak. Srecom da sam izisao jer bi sada bilo puno cupavije. @ebi ga. Glupost se placa. Nije niti prva niti zadnja. [embarass][embarass]

Ne vucem ja prema dolje. Uhvatila matica pa povukla u vir. Burza mi uopce nije privlacna. Na bolovanju sam sada i gledam. Mogu ti reci da se puno da nauciti. Kako na forumu tako i na dnevnim trgovinama. Treba gledati i zapazati jer ima fakat svakakvih igara. Ovo ce biti vrlo poucan semestar.

skype - ivek1234


nisam druker, nisam analitičar (ako se i na mene ovaj gornji post odnosi), samo pišem onako kako gledam na trenutnu situaciju, oprosti ako sam tebe ili nekog drugog uvrijedio
[sad]

Febo kolega, nema veze s tobom. Ima veze s prijanima na prethodnim stranicama

Hell is Empty and all the Devils are Here


budd: ” febo: ” da bit će jedino problem što će, jednom kad bude good news biti malo previše onih koji će poželjeti sell, samo tko će onda biti na kupnji? [sealed] ” Good news dolazi cijeli prvi mjesec, ali ga nitko nije čuo, zbog zaglušujuće tutnjave ljudske gluposti ” glup je onaj koji na faktor ljudske gluposti nikad unaprijed ne računa Mao Zedong

Mao je bio najveća budala i glupan što je ikad postojao

Febo brate nemoj njega prizivat rađe Hitlera bar je zaustavio sivu ekonomiju i stvorio Bubu

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


procitao sam par stranica na ovoj temi, jos uvijek nista novo, samo se pocelo pricati kako je Hr trziste precijenjeno. Naravno da ima precijenjenih dionica i na ovim razinama, no na ovim cijenama ima nekoliko 10-aka dionica koje su smijesno jeftine.

Ima, ima. Samo treba kupiti ako je dobra prilika. [thumbsup][thumbsup]

skype - ivek1234

New Report

Close