Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


budd: ” I to je vama precijenjeno???? Ajde okanite se pisanja momci vrhunski stručnjaci ” Nemam yahoo na zse ali i da ga ima nije da bi mi bio interesantan. Da, meni je jos dosta dionica precijenjeno pogotovo obzirom na okolnosti. Nisam nikada tvrdio niti se smatram strucnjakom. Svaka cast strucnjacima ali ovo trena CASH Is KING iako netko zeli da ulozim kralja morati ce mi dati puno vise elektronskih zapisa nego sada nudi. ZSE je u godini narastao 60% i sada pao 20% sto je jos uvijek uzasno velik rast. Obzirom na promjenu okolnosti u kojima zivimo cekam da to jos dosta pojeftini. I duboko vjerujem da cu docekati. Netko je prijepar mjeseci rekao da kupuje JANAF na 5.500 pa su ga ismijavali i sprdali se s njim. Sada ga ima skoro po 3.500 pa ga nitko nece. Bear market je ovdje kome pravo kome krivo. Margini i certifikati pucaju polako ali sigurno. Pojaviti ce se samo jedan problem uskoro: biti ce toliki izbor da ce biti problem, odabrati sto kupiti. I naravno po nizim cijenama nego sto su sada. Ima jos dosta lufta.

Daj Ivek123 ne širi dezinformacije.
Crobex je pao jako duboko, dublje od 20% od ATH.
Evo pogledaj si.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Daj Ivek123 ne širi dezinformacije.
Crobex je pao jako duboko, dublje od 20% od ATH.
Evo pogledaj si.

Da? Pa kaj onda kaj je pao? Zar po tome ispada da smo odjednom postali podcijenjeni?

Podcijenjenost ne znači pad od ATH 20, 30 ili 50%.
Podcijenjenost ima neko potpuno drugo značenje i vezano je za fudamente a ne za ATH koji je u principu nebitan.

Ono što je po meni bitno je to da ako se nastavi pad, neka se nastavi strmo iz razloga što će tada prije završiti. Rast je išao puno sporije.
Meni nije interes da pada, jel imam založeno dosta sredstva s kojima trenutno ne mogu raspolagati, a s druge strane cash koji treba znati kada i gdje uložiti.
Pitanje je samo na kojoj će razini stvoriti se otpor.

Da bar cijene nekretnina padaju tako, gdje bi nam kraj bio.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Daj Ivek123 ne širi dezinformacije.
Crobex je pao jako duboko, dublje od 20% od ATH.
Evo pogledaj si.

Sirim ja “dezinformacije” vec neko vrijeme. Jedini problem je sto ispada da za sada imam kristalnu kuglu. Dokle ce ici Grobex bumo vidli. Nekako sam jako skeptican da je 4000 dno. Mislim, lijepa okrugla brojka ali nisam siguran da je dno. Far from it. Curilo bu to polako prema dolje po meni jos neko vrijeme. Zapravo se lose vijesti samo gomilaju. Ne ljuti se ali drukanje je na drugim temama a ne ovdje. [wink]

Meni se cini da sve ovo pomalo prelazi u ludilo….. [cry]

skype - ivek1234

Ivek,

najbolje bi ti bilo da više niš ne pišeš jer već sad ispada da si jedan od direktnih krivaca za pad Krobeksa
[smiley][lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ivek,

najbolje bi ti bilo da više niš ne pišeš jer već sad ispada da si jedan od direktnih krivaca za pad Krobeksa
[smiley][lol]

Bem ti nisam znao da sam tako mocan. A kada sam “drukao” UP nije mi tako dobro islo. Ma stari, pa mene niti pes doma ne slusa a kamoli netko drugi. [embarass][embarass][embarass]

skype - ivek1234

Evo Ivek pobjedio hdz a mi u opasnoj korekciji gdje je srž problema

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2279&pg=438

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Evo Ivek pobjedio hdz a mi u opasnoj korekciji gdje je srž problema http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2279&pg=438

očito onda nije u HDZ-u
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

pokazalo se da je hdz bio kratkorocno rjesenje za burzu, dok bi sdp bio dugorocno dobra opcija [thumbsup]


febo: ” Ivek, najbolje bi ti bilo da više niš ne pišeš jer već sad ispada da si jedan od direktnih krivaca za pad Krobeksa [smiley][lol] ” Bem ti nisam znao da sam tako mocan.

na koga me to ono podsjeća, jel ono drug ljubo onomad rekao “pa nisam znao da sam takva faca da burza zbog mene pada”? [lol]


pokazalo se da je hdz bio kratkorocno rjesenje za burzu, dok bi sdp bio dugorocno dobra opcija [thumbsup]

Slazem se. Da je SDP dosao sada bi Grobex bio na 2000 i vjerojatno stabiliziran. Dnevni promet na ZSE bi bio 10000 kuna i nema gubitaka. [lol] [lol]

skype - ivek1234

postoji ono staro pravilo s kojim bi svi trebali računati, i medvjedi i bikovi. sell on good news. klasični slučajevi su financijska izvješća. zatim rast burze u iščekivanju koalicijskog dogovora i konačnog formiranja vlade početkom godine, pa zatim pad.

a vrijedi i obratno. burze padaju u iščekivanju loših vijesti, kad te loše vijesti stignu burza počinje rasti u iščekivanju oporavka.

e pa tako je i sada. burze su ušle u downwards trend otkad se počelo govoriti o mogućoj recesiji. zadnje stanje je da su šanse za recesiju 50:50. kad uvjerenje da amerika već je u recesiji postane trivijalna istina, počet će rast. u očekivanju učinaka antirecesijskih mjera. kada će to biti, tko zna. evo za ovaj tjedan ima novih prognoza da će biti loših vijesti. možda to bude kritična točka, a možda bude nešto tek za dva tjedna, dva mjeseca.

New Report

Close