Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

P.S.

…volio bih ako bi se netko osvrnuo na moj zadnji tekst…i ako bi me netko pokušao razuvjerit i poučiti da nisam u pravu…
…volio bih jer još trebam dosta toga naučiti…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Ljudi,

Vama udovoljiti je gotovo pa nemoguće. Tema je prebačena na TK – Hrvatska zato jer su tu sve teme na moderiranju i da se može lakše pratiti dok neki ljudi zastrane (Alienov post o razlozima zaključavanja teme). Nema tu nikakve skrivene namjere, želje za dodatnim plašenjem ljudi ili kajgod. Jednostavno, nije mogla opstati na nemoderiranom dijelu i stoga je prebačena ovdje i to je to. Na vrh foruma je stavljena isključivo da bude isprva uočljivija korisnicima koji su pisali na temi. Budući je sada postala već i trn u oku ostalim, maknut ću je s vrha,a na kojoj će stranici završiti ovisi o sudionicima teme.

Pozdrav!

P.S. Mislim spomeni nekih conspiracy theories? Doista ste u stresnom razdoblju života. Napomena: autor teksta je i sam vlasnik nekih dionica pa ipak mirno spava noćima [smiley]

Suricata suricatta

Ja nisam zastranil a nije ni moj post [lol]


P.S.

…volio bih ako bi se netko osvrnuo na moj zadnji tekst…i ako bi me netko pokušao razuvjerit i poučiti da nisam u pravu…
…volio bih jer još trebam dosta toga naučiti…


@coyote
.sk

možeš li ponoviti pitanje pa ću ti ja odgovoriti ( samo ga definiraj )

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


zmrklic: ” U stvari ne bi htio popit margin call, pa sam racunao sto bi se trebalo dogodit: ATPL 1800, INGR 27000, LEDO 12000, ZABA 7000, DLKV 800, IGH 9000 da li je to realno [bye][bye] ” mislim da je vrlo vrlo realno… …mnoge od tih dionica su ne tako davno i bez prisustva krize bile na tim vrijednostima… LEDO prije samo 5 mjeseci ATPL prije 7 mj IGH na 6000 prije 9 mjeseci INGR prije 10 mjeseci ZABA prije godinu mislim da svi zaboravljaju na te činjenice…

—stari, vrlo vrlo realno[thumbsup]

sve mi se ćini da će ova tema uvijek biti on the top

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

…ma koliko mi šutjeli
[sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Pazljivo procitah zadnje 3 stranice i nadem si spas – ono, burza u Bahrainu, jedino tamo index dovoljno dobar! Samo zadnjih dana nesto bilo sa internetom, zato valjda nisu trgovali on-line[lol]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


real bear

IDEMO AP AP

P.S. Mislim spomeni nekih conspiracy theories? Doista ste u stresnom razdoblju života. Napomena: autor teksta je i sam vlasnik nekih dionica pa ipak mirno spava noćima [smiley]


hehe i ja bi spavao na tvom mjestu…[thumbsup]
poslovni pokrenuo ovu korekciju i sad je kontrolira…mislili ste da vas nećemo razotkriti…eh…[bye]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


@coyote
.sk

možeš li ponoviti pitanje pa ću ti ja odgovoriti ( samo ga definiraj )

nisam postavio pitanje…nego sam napisao komentar…sa kojim se možda neki ne slažu…
…volio bih se suočiti sa takvima…možda nešto naučim…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Dio koji mene najviše zanima i brine su ipak FI.

dosad: Siemens -20% prihod u usporedbi s 2006
JNAF isti prihod kao 2006., jan/2007 cijena 3500 kn

promatramo dalje, nadam se boljem, naravno da ovo nije reprezentativni uzorak.

New Report

Close