Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

misko:

Ovo nije dobro, medvjedi kukaju jer su ušli preskupo!
[lol] [lol] [lol]

Ja cak razmisljam da sutra izletim van opet skroz. Platim lijepo skolu sto nisam mislio i odem out. Sve sam blizi toj odluci. [cry]

A usao prije 48 sati. Koji sam ja idiot!!!! [angry] [angry]

ah, ali kolega Ivek123, nemojte biti prekritični prema samome sebi………………nitko ne zna što će biti sutra……………..tako da nema potrebe za drastičnim mjerama
lijepi pozdrav i puno sreće u ovim nemirnim burzovnim vremenima[thumbsup]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


RealBear, slažem se

nisam nikakav strucnjak, priuceni laik iako imam dobrog ucitelja. No zar shortanje ne bi omogucilo jos vecu manipulaciju na nasem plitkom trzistu? Mislim, nije bas isto rusiti cijenu na NYSE i ZSE. A mi smo poznati ka snalazljiv narod….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

amerika u zelenom

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


amerika u zelenom

Šta se sad u medvjeđem brlogu objavljuje da se Amerika zeleni? Stvarno je frka….[smiley]

Došao sam u situaciju da mi je svejedno oce li crobex 3900, 3800, 3600
Pitanje: kad ce opet na 5000 [proud]
Ako vec mora na 3800, nek ide radije u dva dana, nego se gnjavi malo gore malo dolje, ajmo na dno ma gdje bilo vec sutra
[angry]

U stvari ne bi htio popit margin call, pa sam racunao sto bi se trebalo dogodit:
ATPL 1800, INGR 27000, LEDO 12000, ZABA 7000, DLKV 800, IGH 9000
da li je to realno [bye][bye]


U stvari ne bi htio popit margin call, pa sam racunao sto bi se trebalo dogodit:
ATPL 1800, INGR 27000, LEDO 12000, ZABA 7000, DLKV 800, IGH 9000
da li je to realno [bye][bye]

Prije samo tjedan dana svatko bi rekao “ma nema teorije, ne budi lud”, al sad… U svakom slučaju nadam se da se to ipak neće dogoditi. Kad se samo sjetim da sam prošle godine razmišljao da uzmem margin… i to u 9. mjesecu!!! Danas bi kupovao debelo uže. [sad]

sve mi se čini da ću uskoro početi pisati afirmativne postove, obzirom da mi kao tržište više nismo precjenjeni………………..jer ovo sa certifikatima me prisiljava da napravim zaokret ( a što bih preporučio i našim fond-managerima i svim ostalim osobama koje istupaju u javnim medijima )…………u suprotnom bi nam cijelo tržište moglo doživjeti ne korekciju nego SLOM!!!

stoga da se to ne bi desilo, sa svoje strane prestajem pisati kritičke postove……………naravno ne mislim da će to nešto značajno promijeniti na tržištu ali od nečega treba krenuti a najbolje je krenuti od percepcije ulagača.

i na kraju………….. da ne bi mislili da ovo govorim zato što sam ostao bez casha??……….ne to nije razlog…………..još uvijek mi se portfelj sastoji od 56% casha!!

pozdrav[thumbsup]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

Ma kaaakviii

Kolega Zmrklic, pred nekoliko dana je to možda izgledalo drugačije. Kod vas je bilo nade da bear nije počeo, a danas mi zvučite kao da ste se predali. Na žalost, ni ovo neće baš pomoći:
http://www.seebiz.eu/hr/burze/nize-ne-moze%3f,8093.html
[cry]
Izgleda mi da su nam i miga srušili, ivek opet misli bježat van, a tek je ušao. Bilo je i nekih optimista kojih nema već dugo, uff… Medo, evo ja se predajem. Vidiš bijelu zastavu, vidiš…predajem se, ne pucaj [smiley]. Obećajem da više neću pokušavat hvatat ove padajuće noževe i čekam da mi javiš kad smo na dnu ili ću to možda sam skužit kad bude sve po 1 euro, uz ponudu kupiš dvije dionice dobiješ tri. [angry]

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

A nista kao sto sam napisao, pogledao sam firme u mom portfelju, i vjerujem u njihovo poslovanje, tako da nisam baš se predao. Jedan od key pointa gdje su mene namagarčili je bio ulazak mirovinaca u JDD i lupanje po onim cijenama, tu su me oženili, mislio sam da to podiže donji support dionica na razumnu razinu, tipa ako su ulupali ATPL na 3500, da će ga branit na 2800. Prodavat neću i spreman sam čekat.


… i čekam da mi javiš kad smo na dnu ili ću to možda sam skužit kad bude sve po 1 euro, uz ponudu kupiš dvije dionice dobiješ tri. [angry]

Kupiš dionicu u kineskom shopu “sve po 12 kuna” i na poklon dobiješ set noževa (prikladno) [lol]

New Report

Close