Medvjeđi brlog

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Medvjeđi brlog

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dok hanfa ne ukine skrivene naloge ja ništa ne kupujem[angry] fondovi se igraju skrivača s nama………………………e pa do danas im je to uspijevalo………………od danas više NE!!![lol] [lol] [lol] [lol]

pa ti si rekao da si već kupio ili se varam http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=685&pg=1003

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Medvjedi bili u pravu, cini se, priznajem im, i pokrivam se ušima. Naši kad je panika, onda je panika [bye]

Živio u uvjerenju da ce 4300-4400 support izdrzat, ali nije [bye]

ako ovaj trend nastavi za dva tjedna smo na 3000

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ja nemam lipe keša al nisam u panici a mračnog špijuna amerike NTNK!

IDEMO AP AP

da on je kriv što Krobeks tone
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ja nemam lipe keša al nisam u panici a mračnog špijuna amerike NTNK!

Vidio sam te ja jučer INSAJDE na Trgu Bana Jelačića sa curom…trčali ste iz Bakačeve na Trg….valjda da vidite stanje na ZSE[lol] …ti si pravi ulagač, a to vidim po tvojim optimističnim postovima….ovi biseri nek rasprodaju, samo mi je žao što nemam još casha, no uskoro mi stiže još love, samo se bojim da ne krenemo prema gore dok još ne kupim…

...povijest se ponavlja...

Pančo:

dok hanfa ne ukine skrivene naloge ja ništa ne kupujem[angry] fondovi se igraju skrivača s nama………………………e pa do danas im je to uspijevalo………………od danas više NE!!![lol] [lol] [lol] [lol]

pa ti si rekao da si već kupio ili se varam http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=685&pg=1003

pa rekao sam da sam kupio tada ……………..a kupovao sam i poslije…………….a evo i danas me poklopilo na dlkv[bye][bye]

samo ne znam kako će mi to pomoći???[lol] [lol] [lol]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


ČARUGA: ” Pančo: ” dok hanfa ne ukine skrivene naloge ja ništa ne kupujem[angry] fondovi se igraju skrivača s nama………………………e pa do danas im je to uspijevalo………………od danas više NE!!![lol] [lol] [lol] [lol] ” pa ti si rekao da si već kupio ili se varam http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=685&pg=1003 ” pa rekao sam da sam kupio tada ……………..a kupovao sam i poslije…………….a evo i danas me poklopilo na dlkv[bye][bye] samo ne znam kako će mi to pomoći???[lol] [lol] [lol]

sad se fino raspiši o[color=black][i] JAZOVKI [/i][/color]ko i do sada
[lol] [lol] [lol] [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


ČARUGA: ” Pančo: ” dok hanfa ne ukine skrivene naloge ja ništa ne kupujem[angry] fondovi se igraju skrivača s nama………………………e pa do danas im je to uspijevalo………………od danas više NE!!![lol] [lol] [lol] [lol] ” pa ti si rekao da si već kupio ili se varam http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=685&pg=1003 ” pa rekao sam da sam kupio tada ……………..a kupovao sam i poslije…………….a evo i danas me poklopilo na dlkv[bye][bye] samo ne znam kako će mi to pomoći???[lol] [lol] [lol]

[color=blue]
Nemoj da kukaš neće ljudi znati dal si bik ili medvjed[/color]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ovo nije dobro, medvjedi kukaju jer su ušli preskupo!
[lol] [lol] [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@čvaruga

Tmurni oblaci nad Wall Streetom
Business.hr/Hina
07.02.2008 15:56
Pročitaj komentare(0)
Terminski indeksi pali su uoči današnjeg početka trgovanja na Newyorškoj burzi jer je povećan broj nezaposlenih u SAD-u produbio strah ulagača od recesije.

Dow Jones terminski indeks potonuo je 94, a Nasdaq indeks 32 boda. S&P terminski indeks pao je pak 13,6 bodova i ispod je fer vrijednosti, matematičke formule koja određuje cijene uzimajući u obzir kamatne stope, dividende i rok dospijeća terminskih ugovora.

[yawn]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

New Report

Close