Mate Rimac izabran među 100 najboljih i najpametnijih ljudi srednje i istočne Europe

Naslovnica Forum Komentari članaka Mate Rimac izabran među 100 najboljih i najpametnijih ljudi srednje i istočne Europe

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

čime bi se Mate Rimac bavio da se na bavi visokom tehnologijom?

– Hranom. Nije mi jasno koliko se mi još mislimo prehranjivati u zemlji u kojoj sve manje i manje ljudi proizvodi hranu. Baš me zanima kako bi to izgledalo da se mogu zamrznuti pa da se probudim svakih deset godina i vidim gdje smo stigli na područjima istraživanja svemira, biologije i tehnologije. A način života moramo promijeniti, jer u suprotnom sve ovo oko nas neće vrijediti ništa. To me zanima, održiv način života i proizvodnje i čista, organska hrana, jer to je i ključ opstanka čovječanstva. Prije godinu i pol dana postao sam vegetarijanac, ne jedem više meso. Zaista ne vidim razloga zašto bi nešto moralo umrijeti da bih ja živio, u tome stvarno više nisam vidio nikakvog smisla. Nemojte uopće sumnjati da nam evolucija to neće vratiti, priča svetonedeljski poduzetnik.

“Nemojte uopće sumnjati da nam evolucija to neće vratiti” ?!?!

Vezano za hranu i evoluciju, nije bas previse pametan…

Veliki trgovački lanci su u službi nevinih životinja. Siju salmonelu i ubijaju ljude. Oduvijek sam tvrdila da je posrijedi velika zavjera.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

čime bi se Mate Rimac bavio da se na bavi visokom tehnologijom? – Hranom… Prije godinu i pol dana postao sam vegetarijanac, ne jedem više meso… priča svetonedeljski poduzetnik.

Lošim lovcima je uvijek izgovor da su vegetarijanci.

.


čime bi se Mate Rimac bavio da se na bavi visokom tehnologijom? – Hranom… Prije godinu i pol dana postao sam vegetarijanac, ne jedem više meso… priča svetonedeljski poduzetnik.

Lošim lovcima je uvijek izgovor da su vegetarijanci.
[/quote]

možda je čovjek postao svjestan da je zaštita životinja važnija od užitka. a što se lovaca tiče, opće je poznato da imaju mala spolovila kojima nisu u stanju zadovoljiti ženski spol, kao i da su često impotentni. ovo nije zezancija, ovo je psihoanaliza. mnogi od njih dožive erekciju kad pucaju na nevino božje stvorenje poput srne ili neke druge mile životinje, a neki se čak i upišaju u gaće. ovo također nije zezancija nego je znanstveno dokazano na nizu primjera.

...povijest se ponavlja...

Kad će se birati najarogantniji bit će vodeći…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

možda je čovjek postao svjestan da je zaštita životinja važnija od užitka. a što se lovaca tiče, opće je poznato da imaju mala spolovila kojima nisu u stanju zadovoljiti ženski spol, kao i da su često impotentni. ovo nije zezancija, ovo je psihoanaliza. mnogi od njih dožive erekciju kad pucaju na nevino božje stvorenje poput srne ili neke druge mile životinje, a neki se čak i upišaju u gaće. ovo također nije zezancija nego je znanstveno dokazano na nizu primjera.


@delboy
,

ti si dr Sigmund Freud ?

Ili si samo impotentni vegetarijanac sa malim spolovilom ?

.


možda je čovjek postao svjestan da je zaštita životinja važnija od užitka. a što se lovaca tiče, opće je poznato da imaju mala spolovila kojima nisu u stanju zadovoljiti ženski spol, kao i da su često impotentni. ovo nije zezancija, ovo je psihoanaliza. mnogi od njih dožive erekciju kad pucaju na nevino božje stvorenje poput srne ili neke druge mile životinje, a neki se čak i upišaju u gaće. ovo također nije zezancija nego je znanstveno dokazano na nizu primjera.


@delboy
,

ti si dr Sigmund Freud ?

Ili si samo impotentni vegetarijanac sa malim spolovilom ?
[/quote]

ja, na žalost, nisam vegetarijanac, ali ih poštujem i volio bih da mogu bez mesa iz etičkih razloga. tebi je etika strani pojam. klanje ti je u krvi. meni nije, ali bi radi klanja volio da ne ovisim o mesu, a i radi ekologije.
što se tiče impotencije i malog spolovila, već sam ti rekao da pošalješ ženu/djevojku na vikend pa ćemo vidjeti hoće li ti se htjeti ikad više vratiti. vjerojatno bih je morao tjerati iz stana. eto, takvo ti je stanje mojeg spolovila. a o veličini da ne govorimo. znaš, ovakvi kao ja ne moraju se puno truditi u seksu. veličina je dovoljna. žene znaju što tu treba raditi. a kad čitam prosjek u hrvatskoj, dođe mi da zaplačem koja smo sramota.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close