Marić posudio 1,275 milijardi eura po rekordno niskoj kamati

Naslovnica Forum Komentari članaka Marić posudio 1,275 milijardi eura po rekordno niskoj kamati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


ušteda je velika,pa kamata je skoro prepolovljena

Mislite: šteta je manja!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Da i? Znači podržavate da se država dalje zadužuje?

Nema se tu što podržavati ili ne. Trenutno nemamo 1.3 milijarde eura da platimo taj dug – dakle slijedi nam zaduživanje.
[/quote]
Imamo mi tu lovu samo nedamo! Lakše se zadužit nego biti dobar gospodar i pametno vladati! Ukinuti min 100 agencija i ne treba kredit! A raja bleji….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.



Da i? Znači podržavate da se država dalje zadužuje?

Nema se tu što podržavati ili ne. Trenutno nemamo 1.3 milijarde eura da platimo taj dug – dakle slijedi nam zaduživanje.
[/quote]
Imamo mi tu lovu samo nedamo! Lakše se zadužit nego biti dobar gospodar i pametno vladati! Ukinuti min 100 agencija i ne treba kredit! A raja bleji….
[/quote]

Kolega, a od kuda ce se povecati “zaposlenost”? Ne valjda od privatnog sektora, jer tamo se vise ljudi iseli nego sto padne nezaposlenost…

Ne vidim nikakvo smanjenje agencije i icega, bas nasuprot. Oni koji ostanu, morat ce placati jos veci harac za to sve.

@razer – pa nemojmo promatrati situaciju površinski! Definiranjem strategije i provođenjem potrebnih koraka i mjera može se povećati zaposlenost! Uhljebi po agencijama i raznim državnim firmama nisu zaposleni (ne rade) nego samo primaju plaću i ubijaju malo zdravog poduzetničkog tkiva! Radimo li na kulturi rada i prava sa strategijom razvoja određenih industrija brzo možemo doći do promjene percepcije, a samim time i motivacije za rad i ulaganje u privatnom sektoru! Bježanje nije rješenje, nego trenutačni odgovor! Promjena počinje od svakog čovjeka ponaosob!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Auto cestu prema splitu nije trebalo graditi novu već staru ličku magistralu proširiti za još 2 traka i napravit brzu cestu bez plačanja cestarine …..do splita, šibenika, zadra i dubrovnika bi dcšli tj. potrošil bi max 1-1,5 miljardu eura. A dobili bi nove obilaznice a time i nove industrijske zone svih mjesta i gradova kroz koji bi prolazili ….a tek kampovi itd. Razlika u vrimenu dolaska bi bila u vri glave po ure uru .
Inače auto cestu prema splitu je započeo Čačić i SDP ……
A marić je dobar ministar i …… samo tako

DAJ PET !!!

I sad bi mu trebali pljeskati za to?…………zabraniti im zaduživanje…reći će…to su reprogrami nepovoljnih
kredita …..uvijek se izvlače i opravdavaju…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

I kolika je usteda, s obzirom na refinanciranje?

Ušteda je 160.000.000,00 kn godišnje , ukupno 2.000.000.000,00 kn manje nego što je bilo do sada .


I kolika je usteda, s obzirom na refinanciranje?

Ušteda je 160.000.000,00 kn godišnje , ukupno 2.000.000.000,00 kn manje nego što je bilo do sada .
[/quote]

A zašto nije dobio kamatu kao Slovenija ili Francuska.

Znači zašto nije pričekao da izađemo iz smeća pa se onda zadužio?

Zbog čega je HDZ i HNS pustio da Ivica Todorić pobjegne iz zemlje umjesto da im oduzme novac koji su izvukli (pokrali kreditima) iz Hrvatske.

Mogli su otplatiti cijeli kredit za autoceste i nisu se uopće morali zaduživati.

A zašto nije dobio kamatu kao Slovenija ili Francuska.

Ušteda je 160.000.000,00 kn godišnje , ukupno 2.000.000.000,00 kn manje dug nego što je bilo do sada .

Nije dobio kamatu kao što dobija Slovenija ili Francuska zato što mi nismo radišni kao slovenci ili francuzi.
Pođi od sebe.Istjerali su te s posla u Hrvatskoj , probao si raditi vani , niš koristi , vratio si se i živiš na tuđoj muci.


A zašto nije dobio kamatu kao Slovenija ili Francuska.

Ušteda je 160.000.000,00 kn godišnje , ukupno 2.000.000.000,00 kn manje dug nego što je bilo do sada .

Nije dobio kamatu kao što dobija Slovenija ili Francuska zato što mi nismo radišni kao slovenci ili francuzi.
Pođi od sebe.Istjerali su te s posla u Hrvatskoj , probao si raditi vani , niš koristi , vratio si se i živiš na tuđoj muci.
[/quote]

Pero 7 jesi to ti?

Meni je drago što su te unaprijedili pa više nisi vozač u HDZ-u.

Kaj si sad? Ako nisi župan ili gradonačelnik, da li si bar podžupan?

Kako mogu raditi na tuđoj muci kad nisam u HDZ, ili bilo kojoj stranci?

A ne, ja sam domicilni Hrvat, i muka mi je kada sam u Hrvatskoj i kad vidim što ste lo.povi napravili od moje zemlje. Veliki domoljubi.

Inače da HDZ nije toliko krao na autocesti, ne bi bilo ni duga za vraćati.

Pitaj Žužula, Kalmetu, farbače tunela i svu onu mafiju koju ste postavili u HAC koliko su popalili?

Naravno oni su sposobni, a ja sam nesposoban.

Ali sve se mijenja.

Možda neće biti osuđeni u Hrvatskoj ali će morati izvan Europe da ih ne privedu.

Pa neka uživaju u Londonu, Australiji, Brazilu ali u Hrvatskoj oni i njihova djeca će biti pod tjeralicom.

Ni pravosuđe neće biti ZAUVIJEK korumpirano i pod vlasti mafije.

Znali smo istjerati i puno veće kriminalce (i strane) od Vas HDZ Bosanaca i Hecegovaca.

lp

ps. Nisam baš vidio da se itko vratio tko je otišao iz ove robovlasničke države.
Baš me zanima gdje ćete uspjeti naći nove robove?
Neka mjesta u središnjoj Africi još nisu čula za civilizaciju, a samim time ni za HDZ poduzetnike.

New Report

Close