Maras: Više od 96 posto poduzetnika moći će odabrati žele li ili ne biti članovi HGK

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras: Više od 96 posto poduzetnika moći će odabrati žele li ili ne biti članovi HGK

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Normalno da nitko nece placati ako nije obvezno. Danas placam sam zato jer ako ne platim nabiju mi ovrhu. Ja od HGK nikad nisam imao nikakve koristi. Firma postoji 12 godina i nikad mi HGK nije pomogao ni u cemu!

“”ja bi drage volje placao htv 20 kuna da imam izbora”…Eh super. Ali pretplata je 80 kn!? I onda kazes da ja mislim da svi funkcioniraju kao ja….pa ja bar kazem da ne bi dao ni kune da ne moram a ne moraliziram da bi dao 20!? ti zapravo potvrdjujes moj stav jer 20kn bi dao ali posto znas da to realno nije moguce da pretplata bude tako niska onda bi dao 0 kuna!

ma pišeš g.luposti

onaj tko ima i tko će imati koristi od HGK, taj će plaćati članarinu. Onaj tko nema taj neće i ne treba i to je dobra odluka.

da imam izbor plaćati htv po 20 kn i gledati ga ili ne moram plaćati, ali nema gledanja uzeo bih pretplatu.

da imam izbor plaćati 90 kn htv i gledati ga ili ne moram plaćati, ali nema gledanja, ne bih uzeo pretplatu.

i zašto te nebi bilo realno (20kn pretplate)? to znači 300-350 ili više milijuna kuna na godišnjoj razini samo od pretplate, to su sasvim dovoljni novci da se napravi kvalitetnog programa, nema tu ništa nerealno.

ti krećeš od pretpostavke da se nešto dobrovoljno plaća, ti to nebi plaćao i prema tvojim tvrdnjama tako bi i svi drugi. To je gl.upost i zato sam ti naveo već ranije primjere koji to demantiraju i rekao da svijet ne funkcionira po tvome mišljenju i razmišljanju

Poanta je u tom da kad ti treba onda bi treba plačati basnoslovno …… a sad ako je neka simbolična svota onda je glupo uvoditi plati ako želiš …… ko je mene pita hoće li se graditi auto putevi koji su neisplativi ….koje ne koristim a koje plaćam u svakoj litri goriva ……….

Meni to smrdi na politiku

DAJ PET !!!

New Report

Close