Maras predlaže ukidanje obveznog članstva u HOK-u od 2015.

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras predlaže ukidanje obveznog članstva u HOK-u od 2015.

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nisam ni mislio da će išta biti od toga. jadnici, glavno da danima o tome laprda.

Ako preživimo do tada ……!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

…moš mislit,tko živ,tko mrtav do tada…da ne kažem koji će po redu ministar grijati tu fotelju do tog datuma…

…glavno da se mi možemo zabavljati tom mišlju do tada…[emo_zloban]

Mogao je pričekati da uđemo u Uniju međuzvjezdanih planeta [emo_smijeh]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Novi Zakon upropasit će Obrtnike
Obrtništvo danas proživljava najtežu krizu u svojoj povijesti, a prijedlog novog Zakona o obrtu, koji Ministarstvo poduzetništva i obrta upućuje u drugo čitanje u saborsku proceduru …

Nebojte se sve će biti dobro .
Sve će srediti ministar-poduzetnik Maras koji je posluživao predjelo na Bjelolasici :

http://www.poslovni.hr/forum/tema/maras-posluzivao-sam-predjela-za-novu-godinu-u-hoc-bjelolasica-28084 [poslovni.hr]

.

Eto Maras je prdnuo, smrditi će sve do 2015 (u prijevodu, svakih mjesec dana će se hvaliti kako je ukinuo obavezno članstvo iako smo svi mi i dalje obavezni plaćati).

Ako treba donijeti namet, povećati poreze, promjeniti zakon o PDV-u onda se to radi preko noći, ako treba donijeti konkretnu mjeru onda se to razvlači na dvije godine(a i mogu se kladiti da 2015 neće biti godina kada će to biti ukinuto).

eh, to bi bilo super

Cookie Monster

New Report

Close