Maras najavio 50 tisuća novih radnih mjesta i 7 tisuća novih poduzeća

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras najavio 50 tisuća novih radnih mjesta i 7 tisuća novih poduzeća

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

molim Vas ministre samo nemojte ovaj program prodati amerikancima, kao Tito svemirski,
i sada mi jadni tavorimo tu na Zemlji bez veze, a mogli smo lijepo gledati sa mjeseca kako se ovi jadni zemljani pate sa krizom

I onih 200000 radnih mjesta koje je naša Vesnica otvorila prije 10-tak godina !?

– evo ja najavljujem novih 200.000 otkaza i zatvaranje preko 15.000 starih poduzeća.

Logično je da će onaj tko namjerava otvoriti tvrtku to napraviti prije povišenja na 230.000kn, i na kraju tko će nakon toga uopće moći kao mlad otvoriti tvrtku ako će imati u Hr 2-3000kn plaće

ovaj je najavio i da više neće biti moguće NE platiti poduzetniku za obavljeni posao… tako da njegove najave ne treba uzimati za ozbiljno, nego više kao neki vic. al ne baš smiješan.

odlično!! samo ambiciozno, ulazimo u EU, otvarat će se poduzeće, krenut će građevina, trgovina… jako, jako dobro.

Izvrsno! Možda se i zaposlim!

Malo nas je ali smo rijetki.

bit će posla, ne brini, bit će za koju godinu i manjka radne snage koju ćemo uvozit iz dalekih zemalja.

super, ovo je kao poziv da otvoriš solarij u sahari, nije bitno što nemaš kome prodati uslugu, bitno je to što će vlast dati porezne olakšice…

Najmanji je problem otvoriti tvrtku ili obrt…a što je sa distribucijom roba i usluga te sa uvozom svega i svačega, kako i kome distribuirati i na kojem tržištu …ili to ostaje po starom tj. prepušteno divljanju velikih domačih i multinacionalnih tvrtki koje su i uništile HR malo i srednje poduzetništvo

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Stalno se nešto "najavljuje" pa mora i Maras nešto. Inače će ga ćušnuti da ništa ne radi. Ovako lijepo se počešljaš, pustiš najave i tekst sa slikom i miran si 2-3 mjeseca. Dotad se već zaboravi jer narod je glup. Misli(e):"A meni glavno da ide plata, najavljivanjem". Kad nitko ništa ne bude najavljivao nego UČINI što je obećao iz "plana 25" Hrvatska će imati satelit u orbiti. Predlažem da na ovakve bisere i najave više ne komentiramo. Možda špijuni poruče "planu 25"da se narod opametio.

ovome nisu rekli da se esdepejci legalno odriču marice, pa on potajno duva prije tiskovne

New Report

Close