MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Informacija koju sam dobio iz Maistre potvrđuje ovo što je napisao manigoldo. Hotel Park će se najvjerojatnije otvoriti krajem godine.

Ovo je baš šteta, da ne kažem loše. Od otvorenja ovog hotela sam očekivao puno, a izgleda da se sve pomiče za iduću godinu.

Time će i ova dionica (kao i ADRS) biti manje atraktivna.

Zna li netko je li to usporeno zbog toga jer ACI marina neće biti dovršena ili nema veze jedno s drugim?

Zbog kašnjenja otvaranja jednog hotela dionica sigurno neće biti manje atraktivna. Kad netko ima turistički monopol na jedan grad kao što je Rovinj, samo je nebo granica vrijednosti kompanije.
Jedini problemčić je da 90% leži u rukama maćehe Adrisa.

Pa sigurno utjece jer ce bit manje zarade od predvidjene medjutim nije ni da je trebao bit otvoren pocetkom sezone po procijenama koliko se sicam, s druge strane mozda je i bolje da se takav hotel od 5 zvjezdica ne otvara u zadnji cas samo da se otvori s obzirom da je u takvom hotelu jako bitno pazit na sve s obzirom na kategoriju hotela.

Ignore : renči

Zadovoljni?

otvorenje ipak tek krajem godine….šteta što propade ova sezona
http://www.glasistre.hr/a72caa5b-948d-40d0-9846-1f1c93d413eb

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nisu mi jasne neke stvari u toj Maistri. Kako je moguće da, zbog pomankanja parkinga, pristupnu cestu hotela Amarin zakrče radnici svojim vozilima tako da dvosmjerna cesta postane praktički jednosmjerna.U ozbiljnoj firmi takve se stvari jednostvno ne bi smjele događati.
Drugo, HR odjel kao da nemaju. Nikako da poslože timove po objektima. Imaju relativno dobro posložen tim u Adriaticu, sve ostalo im škripi..


Nisu mi jasne neke stvari u toj Maistri. Kako je moguće da, zbog pomankanja parkinga, pristupnu cestu hotela Amarin zakrče radnici svojim vozilima tako da dvosmjerna cesta postane praktički jednosmjerna.U ozbiljnoj firmi takve se stvari jednostvno ne bi smjele događati.
Drugo, HR odjel kao da nemaju. Nikako da poslože timove po objektima. Imaju relativno dobro posložen tim u Adriaticu, sve ostalo im škripi..

A da se obratiš upravi Maistre? Mislim da si na potpuno pogrešnom mjestu.

bit će im to jak minus zbog propuštanja sezone. lani su u ljeto bili plakati uz stari hotel park kako je otvorenje ovoga ljeta, ali očito je se to bilo loše planirano

Apsolutno se slažem.Ali možda netko iz Uprave prati forum i možda će se desiti reakcija koja će rezultirati i da prihod na kraju godine bude veći.
Igračima kao što si ti prepuštam teme kao što je npr. kamata na revolving kredit Adrisa ili namjerno zadržavanje ukupne dobiti kako bi dionica postala neatraktivna lokalnim, neiskusnim malim dioničarima pa im onda velikodušno nudila fer cijenu od 90 kuna.


bit će im to jak minus zbog propuštanja sezone. lani su u ljeto bili plakati uz stari hotel park kako je otvorenje ovoga ljeta, ali očito je se to bilo loše planirano

ne moze zbog Aci-ja biti otvoreno…ubiti odite do Lonea na odmor pa sve pogledajte iz prve ruke…


bit će im to jak minus zbog propuštanja sezone. lani su u ljeto bili plakati uz stari hotel park kako je otvorenje ovoga ljeta, ali očito je se to bilo loše planirano

Nece biti nikakvi jak minus samo malo manji rast razlika je.

Ignore : renči



bit će im to jak minus zbog propuštanja sezone. lani su u ljeto bili plakati uz stari hotel park kako je otvorenje ovoga ljeta, ali očito je se to bilo loše planirano

Nece biti nikakvi jak minus samo malo manji rast razlika je.
[/quote]

nisam ni mislio da će maistra zbog toga imati gubitak za 2018. nego da se računalo na prihode i dobit od novog hotela u ovoj sezoni, a sada je vidljivo da od toga neće biti ništa te da je ta odgoda veliki minus za firmu jer će to biti najbolji i najskuplji hotel maistre i gubitak glavne sezone je velika šteta

New Report

Close