MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/maistra-i-croatia-osiguranje-najveci-generatori-rasta-prihoda-adrisa/ar-164719/

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Zlatna-kuna-Maistra-iz-Rovinja-najbolja-medu-velikim-tvrtkama-nagrada-za-promicanje-gospodarstva-Mati-Rimcu

A dionica niti makac. Fakat je ova zse čudna.

Pa nista se novo nije dogodilo, zasto bi se igdje ista micalo zbog te smijesne nagrade?

Sve je kako je i bilo – prihodi, rashodi, marza, itd…

Današnji pad ima veze s čim?

kolege,

dali netko naslučuje zašto se desio pad vrijednosti Maistrine dionice u mjesec dana s cca 330kn na 280 kn? Vrijednost dionice pala 18% ……

Došlo je do pada jer netko prodaje a kupaca nema
Šalim se,tržište je plitko pa ako netko kupuje polovan auto i hoće nešto gotovine mora srušiti cijenu 30%

Ma jel’ ovdje zarazna bolest vlada ?
Nemojte mi reći da šutim, i trpam… to sam već obavila..
Ajde za ozbiljno, što ne valja u Maistri ?


Ma jel' ovdje zarazna bolest vlada ?
Nemojte mi reći da šutim, i trpam… to sam već obavila..
Ajde za ozbiljno, što ne valja u Maistri ?

EV/EBITDA iznosi oko 10,5 mislite da je to malo? Ima sličnih kompanija s 9. S time da te kompanije ne ulažu 600 mil kn u 200 soba tj oko 400 000€ po sobi. Lp

Za zadnja tri nova hotela, Monte Mulini, Lone i Amarin promašili datume otvorenja. Isto se događa sa hotelom Park(ili kako će se već zvati). najava je bila za Srpanj ove godine a sad već govore o početku 2019. Ne bi škodilo malo više ozbiljnosti.


Za zadnja tri nova hotela, Monte Mulini, Lone i Amarin promašili datume otvorenja. Isto se događa sa hotelom Park(ili kako će se već zvati). najava je bila za Srpanj ove godine a sad već govore o početku 2019. Ne bi škodilo malo više ozbiljnosti.

Mozete li navest izvor informacije o odgodi pocetka otvaranja za 2019 ?

Ipak ste se registrirali danas pa bi transparentnost informacije bila neophodna ?

Ignore : renči



Za zadnja tri nova hotela, Monte Mulini, Lone i Amarin promašili datume otvorenja. Isto se događa sa hotelom Park(ili kako će se već zvati). najava je bila za Srpanj ove godine a sad već govore o početku 2019. Ne bi škodilo malo više ozbiljnosti.

Mozete li navest izvor informacije o odgodi pocetka otvaranja za 2019 ?

Ipak ste se registrirali danas pa bi transparentnost informacije bila neophodna ?
[/quote]

Navedeno je “govori se”, znači ništa još službeno. Neslužbeno, u igri je i prosinac 2018. S obzirom na kronični nedostatak kvalitetnog kadra možda i bolje ne otvarati 5 zvjezdica u špici sezone. Svi koji su zainteresirani mogu pratiti situaciju na on line bookingu maistre.
Mislim da se i njima ne riskira, jer lako je prebacivati goste kad su zakasni sa otvaranjem hotela 3 ili 4 zvjezdice ili napravi overbooking, ali kamo sa gostima koji su rezervirali najbolji(to be) hotel na jadranu?

Informacija koju sam dobio iz Maistre potvrđuje ovo što je napisao manigoldo. Hotel Park će se najvjerojatnije otvoriti krajem godine.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

New Report

Close