MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čemu skok?

Ideje naše benzin Vaš!

čestitam svima koji su unutra,svoje sam otpustio početkom ove godine.
nešto se moralo kratiti radi podebljavanja građevine inače ne bih izlazio ako radi ničega tada radi ulaska pri samom dnu i predobrog osječaja.
i dalje u mom portfelju ima turizma koji je predvodio,vukao tržište godinama.
čak i kroz svoje investicije je među glavnim pokretačima građ sektora.
više nego zadovoljan sa ovim ulaganjem i dalje vidim ovdje dobru perspektivu za dioničare i želim vam novi ATH.
kada se dogodi podsjetite me na njega na temi the best of prilike….
da ga uknjižimo
sretno

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Dugo je cucalo na 230-240 kn.bilo je i vrijeme!

Da mi je znati tko prodaje tako nisko a svi turisti rastu pogotovo kad znamo da upravo Maistra daleko najviše i investira.
Već sad dionica bi trebala biti skuplja bar stotinjak kuna

kolege,

objavljeno na ZSE povećanje temeljnog kapitala cca 10%

kolege da na dodam,
rast prihoda u 1 kvartalu 40%
u usporedbi sa Plavom lagunom i Valamarom trebala bi se kretati 500-600kn ,ali pošto su kod nas ljudi čuli samo za Valamar kao da je jedina turistička dionica onda imamo priliku uživati u cijeni koja nas čeka strpljivo već godinu dana.

http://www.seebiz.eu/rekordni-turisticki-lipanj-u-istri/ar-159843/

20% više gostiju..najviše u Rovinju. Pa ima da eksplodiraju ove turističke dionice nakon izvješća ovog a pogotovo onog sljedećeg.

http://www.seebiz.eu/cappelli-rekordan-turisticki-vikend-u-hrvatskoj-s-vise-od-milijun-nocenja-po-danu/ar-159902/

Šta kažete na izvješće?

Izvještaj je dobar, dok je najava za 3Q odlična. Booking im je trenutno bolji 18% u odnosu na prošlu godinu, a kao što uprava kaže, “pad udjela troškova ukazuje na kontinuitet u rastu operativne efikasnosti društva”. Po tome bi se u 3Q trebalo vidjeti lijepo povećanje dobiti.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Ja opet ponavljam jer sam uvjeren da dionica sa ovakvim brojkama i perspektivom već sad trebala biti nadomak 400.
Vidit ćemo u naredno vrijeme.

New Report

Close