MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas posjetio Monte Mulini i Lone. Dakle 17.09., dvokrevetna soba 650eur na noc. No najljepse je sto nema nijedne slobodne! Zivjeli!

Znači, hoćete reći, bolje od toga teško da može? Cijene i popunjenost na maksimumu. Što bi to onda značilo za cijenu dionice u budućnosti? Može li rasti ?;-)

Hehe, iskreno ja sam strpljiv i ako se rast ne dogodi sada sa ovom dionicom nemam straha na duge staze. Izvjesce cekam s veseljem, pazite samo hotel Lone ima 236 soba, 12 suiteva i oni to pune po 650eur krajem 9. mjeseca. Lezaljke na plazi (2 uz suncobran) naplacuju 500kn dnevno. Mulini beach bar jedan je od najboljih na svijetu. Krece izgradnja hotela Park koji ce biti cudo. A cijelo vrijeme govorim samo o ovom malom kutku Maistre. Ovdje zaista nemam straha, sretno i strpljivo nam bilo!

Ne bih rekao da oni to pune po tim cijenama, barem ne od danas na dalje, imate na njihovim stranicama, ubrzo će to pasti na cca 150 eura:

https://www.lonehotel.com/online_booking?Hotel=52100&Chain=5154&template=GCO&shell=GCO_IFrame&start=availresults&locale=hr-HR&arrive=2016-09-19&departure=2016-09-20&adult=2&src=lone

(kliknuti na “ODABERITE DATUME”)

@boca, imate pravo, olako sam zakljucio da svaki dan uspiju prodati po toj cijeni (kroz tjedan je u rujnu to ipak tesko ostvarivo). No ako pogledate vec za 2-3 dana (mislim od cetvrta na petak) opet su cijene 644eur. Takodjer protekli vikend je bio rasprodan.
U svakom slucaju sretan sam vidjenim!

Vaš link …

… No ako pogledate vec za 2-3 dana (mislim od cetvrta na petak) opet su cijene 644eur. …

Samo za info, to vam je taj jedan vikend u godini, weekend media festival. Zato su taj vikend takve cijene.

Aj, aj, rušite mi sve iluzije.. 😉 barem me tješi što je i vikend kasnije Lone pun. U iščekivanju izvješća, pozdrav suvlasnicima!

ne vidim čemu takva pozitiva za dionicu koja je ispala iz Crobexa, gdje indeksni fond treba prodati više od 10k komada, gdje je je jedini drugi mirovinski fond iz top 10 prodavao (a sigurno su radili dubinsku analizu poslovanja) gdje nema institucionalnih investitora, ruše hotel koji su renovirali prije 2 godine i gdje neće ostvarivati prihode za taj hotel, a svi dobro znamo da Lone nikad neće otplatiti uložene novce, koliki su povrati na investicije u hoteljerstvu

Oprostite, koji su to hotel renovirali prije dvije godine a kojega sada ruše?


ne vidim čemu takva pozitiva za dionicu koja je ispala iz Crobexa, gdje indeksni fond treba prodati više od 10k komada, gdje je je jedini drugi mirovinski fond iz top 10 prodavao (a sigurno su radili dubinsku analizu poslovanja) gdje nema institucionalnih investitora, ruše hotel koji su renovirali prije 2 godine i gdje neće ostvarivati prihode za taj hotel, a svi dobro znamo da Lone nikad neće otplatiti uložene novce, koliki su povrati na investicije u hoteljerstvu

bravo, kolega! tvoj nick govori sve umjesto tebe!

Eto, dočekali smo. Sutra stiže odluka o strateškom projektu.

Tehnička vlada na sjednici u srijedu trebala bi pored ostalog odlučiti o dva nova strateška investicijska projekta te donijeti Program razvoja sustava strukovnog obrazovanja i osposobljavanja za razdoblje od 2016. do 2020. godine.

Strateški investicijski projekti trebali bi postati projekt Autokamp Punta Nova i projekt Hotel Park 5*, Rovinj

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/u-pripremi-dva-velika-strateska-projekta-jedan-je-na-pagu-drugi-u-rovinju-vrijednost-im-je-cak-678-milijuna-kuna/4734374/

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

maistra duplo jeftinija od rivp…super,kupujem ih jos!

New Report

Close