MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Toliko pricate o tim graditeljima i hvalite ih pa onda biste mogli i napisat da temelje na novom hotelu Amarin su toliko lose napravili da prvotni nadzor betona dalo je negativnu ocijenu i morali su srusit i na novo sve pocet.
Toliko o tome a prije dva dana sam bio tamo i vec se gradi 4 kat..sad ne znam kolko su u vremenskoj stisci jer ipak je kraj 2mj..brzo ce sezona

KFK Tehnika je d.o.o. i bavi se izradom pročelja, to nema veze sa Tehnika d.d.
[/quote]
Ozbiljno?, Znam tko su i isto tako se mogu pogledati reference, što su i za kog radili. Pitala sam da li su i oni uključeni u svom djelu posla? Pozdrav

Koji mulci u ovom računovodstvu rade? Nisu uspjeli pozbrajati sva tromjesečja, uglavnom 110 milijuna dobiti ili 10 kn po dionici. P/E 21,5 na današnju cijenu.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Koliko bi to bilo povecanje dobiti u odnosu na 2014?


Koji mulci u ovom računovodstvu rade? Nisu uspjeli pozbrajati sva tromjesečja, uglavnom 110 milijuna dobiti ili 10 kn po dionici. P/E 21,5 na današnju cijenu.

Sve su oni uspjeli, no nisu ocito htjeli to tako prikazati.


Koliko bi to bilo povecanje dobiti u odnosu na 2014?

Dobit možda čak bude jednaka ili 10% viša, to je sad nemoguće reći jer nisu napravili posao kako spada, puno me više smeta što predsjednik uprave nije bio u stanju napisati nekakvo izvješće. Valamar i Ilirija imaju stvarno uzorna izvješća, svaka čast, no ovdje ništa. Sramota.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Meni se cini nakraju da od turistickih dionica Maistra je napravila najmanji plus u dobiti prosle godine al sprckali su namjerno izvjesca kao i sa Adrisom da to malo prikriju.
Nadam se samo uskoro da ce preuzeti Liburniju a natjecaj bi trebao bit za dva tjedna ako se dobro sijecam

veliko razočaranje od izvješća, i to u svim pogledima.
a vjerujem da se i većina vas forumaša u ovome slaže samnom


veliko razočaranje od izvješća, i to u svim pogledima.
a vjerujem da se i većina vas forumaša u ovome slaže samnom

A cime si ti konkretno razocaran? I na temelju kojeg tocno izvjesca?

Neki su razocarani..ja sigurno nisam jer perspektive za buduce razdoblje dobre i investira se puno.
Ocekivao sam bolje FI posto su i druge turisticke kompanije iskazale za proslu godinu..mislim da Maistra bi trebala bar svake godine iskazat dobit uvecanu za bar 10% jer sam uvjeren da to itekako moze i treba


Neki su razocarani..ja sigurno nisam jer perspektive za buduce razdoblje dobre i investira se puno.
Ocekivao sam bolje FI posto su i druge turisticke kompanije iskazale za proslu godinu..mislim da Maistra bi trebala bar svake godine iskazat dobit uvecanu za bar 10% jer sam uvjeren da to itekako moze i treba

eto u potpunosti se slažem

Evo i ja sam razocaran… 😉

New Report

Close